Jaunatis Svarstyklių ženkle: netikėtumų sūkuryje

Spalio mėnesio Jaunatis prasidės šiandien, spalio 19 d., 22:12 val. Lietuvos laiku, 27 Svarstyklių laipsnyje.
2-3 dienas iki Saulės ir Mėnulio susitikimo dangaus skliaute ir maždaug tiek pat laiko po šio įvykio, Jaunaties energijų veikimas bus itin stiprus. Tad Jaunaties laikotarpiu vadinsime spalio 17 – 21 dienas. Jos svarbios dėl kelių priežasčių.

Planų diagnostikos metas

Turbūt žinote, kad Jaunatis – tai naujo Mėnulio mėnesio, kuris tęsis iki lapkričio 18 d., iki kitos Jaunties, pradžia. Tai laikotarpis, kuomet kuriame planus visam mėnesiui. Manoma, jog geriausia galvoti apie viso mėnesio darbus, svajoti – 18 valandų po Jaunaties prasidėjimo, tačiau ne vėliau kaip 36 val. po to. Taigi, nuo spalio 20 iki 22 dienos mes turime unikalią galimybę suplanuoti visą savo mėnesį! Tačiau yra vienas svarbus momentas. Šis laikotarpis – tai kartu ir mūsų ketinimų diagnostikos laikas, stebėjimas ir tikrinimas, ar jie sutampa su Kosmoso užmojais? Tai labai svarbu, nes vien kažko įsigeisti ir to bet kokia kaina siekti neužtenka. Norime ar ne, bet savo veiksmus ir svajones turime derinti su Kosmoso planais net jeigu ir netiki, kad tokie yra:)
Kaip tai suprasti?
Turbūt girdėjoye, kad tik nuo 5 mėnulio dienos galima pradėti savo planus įgyvendinti. Tačiau, jeigu pastebime, kad kažkas nesivysto nuo pat mėnesio pradžios, tai jums yra puiki žinutė, jog visą ateinantį mėnesį geriau prie šio klausimo nebegrįžti: jam dar ne laikas…
Jeigu pastebėsime, kad situacija labai nutolusi nuo realybės, jeigu matote, kad kažkokie reikalai nesivysto arba tai projektas juda sunkiai, tai reiškia, kad jie nesulauks trokštamo rezultato, kad ir ką bedarytumėme.
Deja, dabartinis gyvenimo tempas neleidžia mums atidėlioti kai kurių reikalų į “vėliau”, todėl, kad išvengti ilgalaikių trukdžių, vertėtų peržvelgti ir savo asmeninius horoskopo tranzitus bei numatyti darbų pradžias ne tik atsižvelgiant į Mėnulio dieną, bet ir Saulės bei Marso įtaką jūsų asmeninėms planetoms.
Kad ir ko norėtųsi, į šio Mėnulio mėnesio planus reiktų žvelgti kūrybiškai, nesitikint, kad naujas idėjas galėsime realizuoti senais metodais. Atvirkščiai, stipri Urano įtaka Jaunaties taške suteiks naujam ciklui nenuspėjamumo charakterį, gal net prieštaringą įvykių eigą ir liudys apie tai, kad šį mėnesį daugeliui iš mūsų teks susitikti su kažkokiais naujais, nesuplanotais, nenumatytais dalykais.
Beje, ši Jaunatis yra Urano-Jupiterio aspekto ir jų opozicijos tąsa. Tad, nepasant to, kad Jupiteris šiuo laikotarpiu jau bus 3-iame Skorpiono laipsnyje, jupiterišką Jaunaties energiją nuspalvins opozicija tarp šių dviejų planetų. Toks energetinis fonas liudija, kad tai gali būti išsiskyrimų su praeitimi, ryšių nutrūkimų periodas, atsisveikinimas su praeitimi. Nes ši Jaunatis įvyks Svarstyklių ženkle, opoziciją Uranui suteiks Avino ženklas, o tai ir vėl yra santykiai, ir jie niekaip nebus taikūs.

Taip pat skaitykite: 

Ką turi daryti moteris per Jaunatį ir Pilnatį?

Karminės Zodiako ženklų užduotys

Netikėti partnerystės scenarijai

Nuo spalio 17 iki 22 d. jus gali veikti visiškai netikėti meilės, partnerystės – santuokinės ar profesinės – scenarijai. Ypač ši prognozė reali tiems, kurių horokopuose ryškūs kardinalūs ženklai (Avine, Svarstyklėse, Vėžyje, Ožiaragyje) ir 27 laipsnyje yra asmeninės planetos arba kardinalios ašys (Ascedentas, Mescedentas, Descedentas).
Laukite atsinaujinimų, netikėtų poelgių iš savęs arba iš jums svarbaus žmogaus. Kažkas gali sujaukti harmoniją ir balansą asmeniniuose ar kolektyviniuose santykiuose.
Uranas gali byloti ir apie išorines aplinkybes, į kurias mes pakliūname, nepasiant visokių prognozių. Yra tikimybė užlipti ant “senų grėblių”, kurie vėl pasipainios mūsų kelyje.
Vertėtų atkreipti dėmesį ir į Jupiterio bei Merkurijaus susijungimą trečiame Skorpiono laipsnyje. Toks derinys liudija apie tai, kad naujas Mėnulio mėnuo bus pripildytas specifinės informacinės atmosferos, susijusios su paslaptimis, spėjimais, apkalbomis, suokalbiais. Jupiteris, viską išdidinantis, tam suteiks maštabiškumo ir akivaizdumo.
Gali būti, kad vienas kitą priimti, o tuo labiau pasitikėti viena kitu, artėjančiame Mėnulio menėsio metu bus nelengva, tačiau ypač tai bus akivaizdu Jaunaties veikimo dienomsi, tai yra, nuo spalio 17 iki 22 d.
Pasistenkite šiuo laikotarpiu nebūti itin iškalbingi, prilaikykite savo komunikabilumą, – galimybė, kad savo žodžiais lygioje vietoje ką nors užkabinsite yra labai didelė.
Atviri pokalbiai dažnai gydo santykius, padaro juos sveikesnius, tačiau tikimybė, jog galėsime išnaudoti šį būdą šios Jaunaties metu ne tokia jau didelė, tačiau, žinoma, viskas priklauso nuo mūsų įgūdžių, mūsų vidinių žinių ir pajautimo, kas gali skaudinti kitą žmogų iš tiesų.
Skorpiono ženklas vis dėl to yra apie vidinį skasmą, kuris prašosi transformacijos, o įsikišus Merkurijui, atsiranda poreikis tą skausmą įgarsininti.

Oro stichija (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis)

Kadangi Jaunatis vyks jūsų stichijos ženkle, kuris gali paliesti tuos žmones, kurių Saulė, Ascedentas (gimimo valandos horoskopas) arba reikšmingas gimimo horoskopo taškas yra susijęs su Svarstyklių ženklu, o ir Vandeniai neliks nuošalyje dėl stiprios Urano aktyvizacijos Jaunaties metu, reiktų būti pasiruošus situacijoms, susijusioms konkrečiai su jumis arba su jūsų artima aplinka. Kažką prognozuoti šiam perdiodui, kada toks stiprus Uranas – nepalanki užduotis, vis tiek bus kažkai kitaip, nei tikėsitės. Laukite kazusų, pasikeitimų jums svarbiuose reikaluose, kurie ėjo pakankamai lygiai, planų pasikeitimo ir jūsų pačių nuotaikos pasikeitimo.
Šis laikas puikiai tiks realizuoti naujas idėjas, kuriuos vos vos pradėjo formuotis. Nebijokite priimti nestandartinio sprendimo šiomis dienomis, tokiu būdu jūs galėsite save apsaugoti nuo griaunančios uraniškos įtakos. Vandeniams šios Jaunaties metu reikia ypač kruopščai stebėti savo mintis. Neužsiimkite savigrauža, negailėkite arba atvirkščiai, nekritikuokite savęs, pasistenkite susikoncentruoti ties pozityviais, šviesiais momentais, kad ir kokios tamsios mintys lįstų į galvą.

Vandens stichija (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

Vėžiams ir Skorpionams ši jaunatis gali būti ypač reikšminga, sukurdama didžiulį spaudimą arba netikėtų pasikeitimų atmosferą. Jaunaties veikimo metu asmeniniai santykiai gali išgyventi didžiulius pokyčius, kurių rezultatas nenusakomas. Belieka tik laukti, ką jums atneš žmonės ir aplinkybės. Tokia neapaibrėžta situacija bus ypač nepalanki Vėžiams, kurie labai priklausomi nuo juos supančios aplinkos saugumo ir patikimumo. Todėl jums reikia stebėti savo baimes, kurias jūs galite išgyventi Jaunaties laikotarpiu, jos jūsų elgesiui gali suteikti įtarumo ir netgi vergišką nuolankumą, o mintims – negatyvių motyvų ieškojimo kitų žmonių poelgiuose. Bendra rekomendacija vandens stichijos ženklams Jaunaties periodu – verčiau šį laikotarpį pašvęskite intelektualiai veiklai, mokslui, ezoterikos studijavimui, energetinėms praktikoms arba kūrybai.

Žemės stichija (Ožiaragis, Jautis, Mergelė)

Sunkesnė ši Jaunatis ir jums, į gyvenimą atnešianti komplikuotų pasirinkimų situacijas, jums nepalankias pozicijas, kurios vers nusileisti, atsitraukti. Atkreipkite dėmesį, kad Jaunaties dienomis sunkiau realizuoti sumanymus, bus mažai motyvacjos veikti, bet kurios jūsų inciatyvos sutiks kliūtis, jūsų galimybės bus apribotos, o tarpais jūs priklausysite nuo kitų žmonių valios ir norų.
Ožiaragiamas vertėtų ypač būti atsargiems šią Jaunatį. Jiems ji gali atsisukti ne tik nenusakomomis aplinkybėmis, bet ir profesionalaus pobūdžio problemomis. Gali tekti paklusti kitų žmonių nuomonei, pamiršti savo principus, galbūt ir keisti savo tikslus kitų, autoritetingesnių žmonių naudai.

Ugnies stichija (Avinas, Liūtas, Šaulys)

Tai laikotarpis, kuris iš jūsų pareikalaus ištvermės ir jėgų nepasimesti netgi pačiose nepatogiausiose aplinkybėse. Kadangi šios Jaunaties metu pabrėžiama Svarstyklių-Avino ažis, tai labiausi iš visų “klius” Avinams. Jie gali pajausti visą Urano nenuspėjamumą ir ypač tai tikėtina, jeigu Jaunaties ašis – Uranas patenka į svarbius jūsų gimimo žemėlapio taškus.
Būkite ypač atidūs Jaunaties laikotarpiu, nerizikuokite, saugokite savo sveikatą, nes galimi nelaimingi atsitikimai. Visiems ugniniams ženklams Uranas padovanos galimybę būti kur kas kūrybingesniems, mąstyti ir elgtis nestandartiškai, tad daugeliu atveju būtent jūs galite būti netikėtumų šaltiniu kitiems žmonėms. Būtų puiku, jeigu savo spontaniškumą šiek tiek pakontroliuotumėte arba leistumėte jam pasireikšti šiek tiek kosntrukyviau.
Šiuo laikotarpiu padaryti kažką apčiuopiamo, aiškaus, tikro gali būti sunkiau ir tik einant žingsnis po žingsnio, turint aiškų veikimo planą. Lengvas spontaniškumas yra puiku, tačiau šįkart jis gali tapti našta jums patiems, tad labiausiai padėtumėte sau ir pasauliui, jeigu gerai apmąstytumėte, prieš kažką pasakydami ar padarydami.

Tatjana Jermolina, astrologė

ŠALTINIS: http://ermolina.pro
PARENGĖ: Rolanda Lu

P.S. “Laimingos moterys” nori atkreipti dėmesį, jog:

1)  Bendros prognozės ir yra bendro pobūdžio, jos kalba tik apie energetinį foną ir tendencijas. Tiksliai, kaip  dangaus kūnų judėjimas veikia jus asmeniškai, gali pasakyti tik profesionalus astrologas, patyrinėjęs jūsų asmeninį žemėlapį.

2) Astrologiniai įvykiai, ypač, jeigu jie aštresni, kaip yra šįkart – puikus laikas padirbėti su savimi ir pastebėti, kas gi jumyse – kokie charakterio bruožai, kokios savybės – “išlenda” sunkesniu tuo metu. Visuomet prisiminkite, kad žmoguje nuolat kovoja du vilkai – baltas ir juodas. O kurį vilką maitinsite, priklauso tik nuo jūsų pačių:) Tad kviečiame maitinti baltą vilką!

Ramios ir šviesios Jums Jaunaties!

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *