Karminės Zodiako ženklų užduotys

Vienoje išmintingoje filosofinėje istorijoje kalbama apie tai, kad prieš pasiųsdamas savo 12 vaikų (12 Zodiako ženklų) į Žemę, Dievas kiekvienam jų suteikė tam tikrą gebėjimą, kurio jie turėjo išmokyti žmones.

Vaikai išėjo, kupini ryžto realizuoti tai, ką Dievas liepė. Tačiau pradėję tai daryti suprato, kaip sunku išpildyti jiems duotus pavedimus. Kada Zodiako ženklai susirūpinę sugrįžo pas Dievą,šis pasakė: “Kiekvienas jūsų turbūt mano, kad kitų dovanos yra geresnės? Todėl aš leidžiu jums keistis”.Tad ir žmogus, gimęs po tam tikru Zodiako ženklu, atėjęs į gyvenimą prisiima tam tikras užduotis, kurios kituose įsikūnijimuose kinta į naujas.Štai kaip, pasak istorijos, 12 Zodiako ženklų atstovai turi save realizuoti šioje Žemėje, kad išpildytų Dievui duotus pažadus…

☼ AVINAS – išsiugdyti drąsą, ryžtingumą ir gebėjimą veikti.
☼ JAUTIS – valdyti materialųjį pasaulį, surinkti materialines gėrybes ir išmintingai jomis nudotis.
☼ DVYNIAI – pagausinti žinias, išsiugdyti nuovokumą, išmokti perduoti savo patirtį kitiems; harmonizuoti giminystės ryšius ir gauti artimųjų palaikymą – matomą ir nematomą.
☼ VĖŽYS – stiprinti šeimyninius ryšius, susivokti ištakose; išvystyti jautrumą ir intuiciją.
☼ LIŪTAS – išmokti lyderystės, itvirtinti save kaip asmenybę, tapti stipriu ir didžiadvasiu, ginti silpnuosius, išmokti kūrybos, meilės visose gyvenimo srityse, dovanoti save žmonėms.
☼ MERGELĖ – analizuoti mus supantį pasaulį, išmokti paklusti ir efektyviai dirbti, tarnauti ir būti naudingu žmonėms.
☼ SVARSTYKLĖS – pasiekti harmonijos, socialinio teisigumo, skleisti grožį aplinkui.
☼ SKORPIONAS – troškimą degti ir viską aplinkui valyti, kad paruošti dirvą atsinaujinimui; griauti vardant transformacijos.
☼ ŠAULYS – perduoti dvasines žinias, skleisti šviesą, ir džiaugsmą.
☼ OŽIARAGIS – išmokti kantrybės, tvirtumo, prisimti atsakomybę.
☼ VANDENIS – gyventi draugystės džiaugsmais ir perduoti kitiems žmonės įkvėpimą bei meilę laisvei, naujoms žinioms, viskam, kas originalu.
☼ ŽUVYS – atidirbti protėvių karmą, prisiimant įvairiausius apribojimus ir skausmus; atlikti šeimynines pareigas; puikiai dirbti bet kokį darbą; atsikratyti ligų.

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *