VšĮ ŽINIŲ NAMAI ir Rolandos Lukoševičienės projektas „Laimingos moterys“: seminarai, konsultacijos, renginiai moterims, kurios nori ir moka būti laimingos.

“Laimingos moterys” – 2012 metais Klaipėdoje gimęs projektas. Jis vienija įvairaus amžiaus, politinių pažiūrų, tikėjimo, socialinės, šeimyninės, finansinės padėties merginas bei moteris, kurios nori (ir mokosi!) labai paprasto ir žmogiško dalyko – būti laimingos ČIA ir DABAR , nepriklausomai nuo to, koks dabar oras, kiek pinigų kišenėje, yra mylimas vyras šalia ar ne.

„Laimingos moterys“  – ne sekta ir ne partija, ne karingai nusiteikusi feminisčių grupuotė, siekianti „perauklėti“ vyrus ir jų sukurtus įstaymus:) Ne, mes labai mylime vyrus! Ir norme jiems dovanoti harmoningą gyvenimą, o to  pasiekti galime – tik pačios būdamos pilnos šviesių jausmų!

Visos paskaitos, seminarai, vakarėliai ir kitokie “Laimingų moterų” susibūrimai skirti atsipalaiduoti, pažinti save, patirti naujų įspūdžių ir, pasidžiaugus moteriška bendryste, kurti gerą nuotaiką ten, kur gyvenimo kelias atvedė šiandien, su tais žmonėmis, kurie dabar yra šalia ir su tais resursais, kuriuos turime dabar.

 

“Slaptas” “Laimingų moterų” tikslas – priminti moterims, kad jos iš prigimties yra kūrėjos – be kovos, tik savo ypatingos būsenos pagalba gebančios “perkrauti” bet kokią situaciją, o į karo lauką visuomet gali pakviesti paliaubas.
Per šešerius gyvavimo metus esame surengę kelis šimtus pažintinio, šviečiamojo pobūdžio renginių: seminarų, paskaitų, šventinių vakarų, stovyklų.

Tyliai, be noro kam nors įpiršti, praktikuojame natūralią gyvenseną, ne tik fizinę, bet ir dvasinę higieną, minčių ir jausmų darną, pagarbą aplinkai, kurioje esame ir žmonėms, su kuriais suvedė gyvenimas.

Jeigu MEILĖ yra religija, tuomet mes išpažįstame ją!

Renginiai

Turime tradicinius ir kiekvieną mėnesį vykstančius renginius: “Dovana sau”, sveiką gyvenseną propaguojantį seminarų ciklą “Jolitos dirbtuvės” su Jolita Smilgiene, seminarų ciklą su žolininke dr.Dalia Treigiene, aromaterapijos seminarus aromaterapeute Aistra Papaite Kazlauskiene, vakarėliai „Namastė, Indija“, kelionės po įvairias Lietuvos vietas ir kelionės į Indiją.

2018 m. vasarą pradėjome organizuoti ankstyvus ėjimus prie jūros su maudynėmis, meditacija, lengva mankšta, meditacinius pasivaikščiojimus po mišką.

Kiekvieną antradienį ryte, 8.30 val. vyksta „English Coffee Club“ susitikimais, kur mokomės šnekamosios anglų kalbos su LCC dėstytoja Šarūne Tilvikaite.

Kiekvieną antradienį vakare vyksta mankštos moterims su Jolita, pritaikytos jautriam moters organizmui ir kurias veda trenerė, sveikatingumo programų autorė Jolita Smilgienė.

**************************************************************************

2018 m. ruduo – jau septintas „Laimingų moterų“ sezonas, o jo šūkis – “Paprasti stebuklai čia ir dabar!”, kuris kviečia tapti atidesnėms gyvenimui ir tam, kas jame vyksta, stebuklus pamatyti ten, kur dabar esame, neiškant jų už jūrų marių.

Mes, moterys, labai mėgstame „atidėti“ savo gyvenimą: kada užaugs vaikai, kada ateis kiti metai, kada bus laiko…
Atidedame savo džiaugsmą, tobulėjimą, pedikūrą, keliones, laukdamos tos ypatingos akimirkos, kada tai galėsime daryti.

Šį rudenį, po įkvepiančių atostogų pradėdamos naują veiklos sezoną, “Laimingos moterys” Jums sako: nebereikia nieko atidėti. Nereikia ieškoti stebuklų toli. Tiesiog apsidairyti aplinkui, ir atrasti savo aplinkoje ČIA IR DABAR tai, kas džiugina!

Prisijunk prie mūsų! Ieškok “Laimingų moterų” ir patirk daug laimingų būsenų! 

„Laimingų moterų“ FB puslapis čia:

Plačiau apie „Laimingų moterų renginius 2018-2019 m. renginus skaitykite čia:

Bendraukime ir bendradarbiaukime:  +370 686 06936, info@laimingosmoterys.lt, roluko@gmail.com

„Laimingų moteų“ įkūrėja Rolanda Lu

REKVIZITAI:

VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”
Reg.adresas: Ligoninės 7-17, LT-92145 Klaipėda Įm. kodas :302584770
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 877044060007752227 AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Įregistruota: VĮ Registrų centro Klaipėdos filialas