Ką turi daryti moteris per Jaunatį ir Pilnatį?
💧Kas vyksta per Jaunatį?
💦Per Jaunatį (tai turėtų būti natūralus menstruacijų laikotarpis) moteris turėtų pasinaudoti šiuo sakraliu laikotarpiu, siekdama natūrliai apvalyti savo organizmą. Rekomenduojama kiek daugiau praktikuoti meditaciją, susilaikyti nuo labai aktyvios veiklos. Šiuolaikinis gyvenimas mums dažnai neleidžia prisilakyti šių harmoningų apsivalymo procesų. Iš tiesų menstruacijos – tai šventas procesas, tuo laikotarpiu moteris turėtų ilsėtis. Kiekvieną mėnesį moteris turi galios išsilaisvinti nuo toksinų, emocių ir fizinių blokų. Jos organizmas apsivalo ir atjaunina save menstruacijų metu, per Jauną mėnulį, kuris Vedų atsrologijoje vadinamas Juodu mėnuliu. Jeigu mes nesiilsime ir nemediutojame šiuo laikotarpiu, tai riziuojame netekti mums gyvybiškai svarbios Šakti Pranos (moteriškos energijos), kuri yra mūsų viduje. Pas moterį išsiderina energetiniai lygmenys, o taip pat prapuola harmonija su gamta, kuri turi mums vadovauti.
Per Jaunatį moteris turi praleisti daugiau laiko tyloje ir ramybėje. Ilsėtis, valgyti paprastą maistą ir susilaikyti nuo persivalgymo bei perteklinio bendravimo. Užsiimdama meditacja ir praktikuodama savianalizę. Jaunatis – tai pats geriausias laikas, kad nusistatyti, susikurti ketinimus iki galo mėnesio.
💧Laikotarpis tarp Jaunaties ir Pilnaties
💦Nauji planai ir vidiniai apmąstymai – štai pagrindinės moters veiklos šiuo laikotarpiu. Kiekvieną vakarą augantis Mėnulis didėja. Kiekvienas kaupimas turi vis kitą dieviškojo moteriškumo aspektą, kuris yra kiekvienoje moteryje. Kada Mėnulis tampa pilnas, manoma, kad jis turi visus moteriškos valdžios atributus. Periodas tarp Jaunaties ir pilnaties taip pat simbolizuoja kiaušialąstės subrendimą. Jeigu moters organizmas bus suderintas su Mėnulio rtimais, tai mensutrualcijų ciklas sutaps su Mėnulio ciklais Tokiu būdų, moteriškos menstruacijos turi prasidėti per Jaunatį, o ovuliacija – per Pilnatį.
💧Ką moteris turėtų daryti per Pilnatį?
💦Pilnas Mėnulis taip pat turi savo pranašumus. Jis kviečia mus į veiklą, naujus projektus, kliūčių nugalėjimui, aktyviai išorinei veiklai. Pilno Mėnulio laikas – tai pasėtų sėklų auginimas, kurios buvo pasodintos per Jauną mėnulį. Jeigu šiuo laikotarpiu buvo negatyvūs įspūdžiai, tai per Pilantį pas optimaliauslas laikas viso to atsikratyti. Jeigu per Jaunatį buvo sukurti ketinimai, tai pats palankiaus metas juos realizuoti. Ajurveda moko, kad per pilnaties laikotarpį moteris turi pačią aukščiausią energetiką. Pasinaudodamos šiuo gamtos natūraliu ritmu, turėtų daugiau ilsėtis per Jaunatį ir dalyvauti išorinėje veikloje per Pilnatį. Tokiu būdu galite sustiprinti savo Prana Šakti ir vidinę harmoniją..
💦Šiuolaikinis gyvenimas mus moko, kad moteris net per menstruacijas turi atkakliai dirbti lygiai su vyrais. Tačiau planeta Mėnulis, kuris simbolizuoja moteriškumą, yra iš tiesų ne planeta, o Žemės palydovas. Tad verta sustoti ir susimąstyti: kur ir paskui kokį tikslą mes, moterys, bėgame? Išsekusios energetškai ir morališkai moterys siekia sėkmės išoriniame pasaulyje, pamiršdama apie tai, kad mūsų vidinis pasaulis paklūsta gamtos ritmams. Tad moters organizmo harmonija ir Mėnulio rtimai – tai moters fizinės ir mentalinės sveikatos pagrindas ir visų, kurie mus supa, pagrindas.
Norzen Li (Норзэн Ли)
VERTĖ: Rolanda Lu
Geras straipsnis. Kaip daug mes nezinome… dekoju uz straipsni.
Ačiū, Sandra už nuomonę ir už tai, kad domitės:) Pasistengsime ir daugiau straipsnių šia tema įkelti.