JUPITERIS SKORPIONO ŽENKLE ( 2017 10 10 – 2018 11 08) – KO TIKĖTIS?

Ka gi, mielieji, Skorpionai, didžioji laimė, metus laiko sėkmę barsčiusi Svarstyklėms, tokiam pačiam laikotarpiui atskrieja į jūsų namus ir širdis. Laikas prisiminti senas svajones! ✨✨✨
Stipriausiai teigiamą Jupiterio įtaką pajaus tie, kurių horoskopuose Saulė, Ascedentas, Jupiteris, Venera, Mėnulis yra Skorpiono ženkle.
Jeigu tai apie jus – tikrai sulauksite sėkmės, laimės, palaikymo, galimybių, plėtros. Išaugs populiarumas, būsite įtakingesni. Jupiteris dovanoja optimizmą, gerumą, dosnumą, gausą, pasitikėjimą savimi, toleranciją. Prasiplės ir jūsų bendravimo ratas, nes natūraliai trauksite žmones prie saves. Laisvės poreikis taip pat sustiprės, norėsite praplėsti savo galimybių ribas, įtakos sferas. Greičiausiai daugiau keliausite, būsite smalsesni ir plėsite savo pasaulėžiūrą. Išaugęs naujų potyrių ir nuotykių poreikis, neleis sėdėti rankų sudėjus. Dabar galite įgyvendinti seniai brandintas idėjas, verslo planus. Visus sunkumus kelyje į sėkmę, jums padės įveikti optimizmas, kūrybingumas ir didesnis atsparumas bet kokiam stresui.
Užsidega žalia šviesa ir tik nuo jūsų priklauso, kaip išnaudosite atsiveriančias galimybes. Daugiau tikslesnės informacijos suteikia horoskopo būstas, kuriuo Jupiteris keliaus šiuo metu – būtent šioje sferoje galite tikėtis didžiausios sėkmės ir palaikymo.
Vis gi, šiuo metu reiktų vengti per didelio pasitikėjimo savimi, iššaukiančio elgesio, pervargimo. Nevenkite atsakomybių. Kontroliuokite stipriau savo išlaidas bei kūno svorį, nes Jupiteris praplečia ne tik galimybes, bet ir kūno ribas.


Bendrai, Jupiterio tranzitas Skorpiono ženklu visus skatins įsiklausyti į vidinius potyrius, išgirsti savo sielos šauksmą ir giliai paslėptus jausmus. Dabar teks nusimesti skydus, povo plunksnas ir kaukes bei išdrįsti pažvelgti į tikrąjį “AŠ”, įvardinti, kas mums šiuo gyvenimo etapu svarbiausia.
Skorpionas – vandens ženklas, kurio jausmų vandenynas labai gilus, o tuo pačiu jis ir pats paslaptingiausias zodiako rato atstovas, taigi ir mes visi labiau nei bet kada domėsimės astrologija, mistika, ezoterika, psichologija, paslaptingais reiškiniais. Puikus laikas šios srities studijoms ar veiklai. Na, o šių sričių atstovų populiarumas pastebimai išaugs.
Šiuo laikotarpiu labiau vertinsime ryžtingumą, intensyvumą, valią, įsipareigojimus ir jėgą. Dažniau rizikuosime. Svarbiau bus ne detalės, o esmė. Labiau domins ne socialinis žmogaus statusas, o asmenybė ir jos charakteris. Tai puikus laikas atskleisti užslėptą potencialą, išbandyti save keliose srityse, objektyviai įvertinti savo galimybes ir prisiminti senus ar atrasti naujus pomėgius ar net talentus.
Aktuali bus ir santykių tema 💖 – seni ryšiai bus atidžiai peržiūrimi ir reikalui esant nutraukiami tam, kad galėtų ateiti nauji, kokybiški, abipusiu supratimu ir pagarba paremti santykiai. Porų gyvenime seksas užims svarbią vietą, čia atsiranda daugiau laisvės, daugiau noro išbandyti kažką naujo, labiau jaudinančio. Norėsis daugiau intymumo, glaudesnio, artimesnio ryšio su partneriu.

 

ŠALTINIS: AstroAge

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *