Ar dažnai sau ir kitiems sakote: „AŠ TAVE MYLIU“?

Yra dalykų, kurie visiškai paprasti, daugeliu žinomi, tačiau dėl įvairiausių priežasčių nustumti į gyvenimo paraštes. Tokia paprasta ir drauge labai nepaprasta yra frazė “Aš tave myliu”.

Apie šių stebuklingų žodžių efektą pasakoja Joe Vitale ir Hugh Lin knygoje apie senovinę havajiečių praktiką “Hooponopono”. Tiesa, ten kalbama ir apie dar dvi “stebuklingas” frazes: “Man labai gaila” bei “Atsiprašau”. Tačiau šįkart apsistokime tik ties pirmąja.

Nors iš pradžių nebuvo lengva, “Aš tave myliu” pradėjau kartoti visose gyvenimo situacijose. Kai pabundu, pusryčiauju, prasiuosi po dušu, kalbu telefonu, vaikštau ir t.t.

„Aš tave myliu“ pirmiausiai pasakau sau. Tačiau vis dažniau ją pradėjau tarti ir kitiems žmonėms. Galbūt kai kurie dėl to nustebdavo, kai kurie – sumišdavo, tačiau nei vienas nepasakė „Ar tu proto netekai“ arba – „Ar tau viskas gerai?“ 🙂 Ne, jie tik nusišypsodavo. O svarbiausia – galų gale ir aš pradėjau iš jų girdėti: „Ir aš tave myliu“.

Frazė “Aš tave myliu” pakeitė mano gyvenimą. Anksčiau jis buvo įtemptas ir skubotas, tačiau dabar – vis labiau harmoningas. Ir jame nuolat vyksta kokia nors magija 🙂

Manau, kad tu kaip ir aš, norime meilės. Ir visi kiti žmonės, kurie mus supa, taip pat nori meilės!

🌹Kada mes sakome „Aš tave myliu“, apsivalome, tampame tyresni ir imame skleisti energiją, kuri persiduoda ir aplinkiniams.

🌹Pagalvokite apie kokį nors žmogų, kuris jus nervina. Arba nebūtinai žmogų, galima ir apie situaciją. Tai gali būti sveikatos problema ar konfliktas su kolega iš darbo. Nesvarbu, kas.

🌹Sutelkite savo dėmesį į tai ir mintyse pradėkite sakyti „Aš tave myliu“. Galite kreiptis į Visatą (ar Dievą, į tai, kuo tikite). Nesvarbu, tikite ar ne tos frazės kartojimo efektyvumu, tiesiog pasitikėkite procesu ir tęskite. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kartoti „Aš tave myliu“.

🌹Tai sakydami nejučia pradėsite jausti meilę, o tai veiks jus trikdančią situaciją ar asmenį.

Šios paprastos frazės “Aš tave myliu” idėja yra mylėti viską aplinkui. Nesvarbu, kaip tai atrodo ir kaip vyksta. Nesvarbu, kad ne taip kaip tikitės ar norite.

Mylėti papildomą svorį, triukšmaujantį vaiką, artimą žmogų, praeivį gatvėje. Meilės energija viską transformuoja ir harmonizuoja.

Frazė „Aš tave myliu“ yra stebuklingas slaptažodis, leidžiantis pajusti Visatą.

Daktaras Hugh Lin, knygos apie Hooponopono bendraautorius sakė, kad paprastoje frazėje „Aš tave myliu“ yra trys elementai – dėkingumas, pagarba ir transformacija. Naudodami šiuos tris elementus galite keisti viską.

Net jei šis metodas jums atrodo beprotiškas, nieko baisaus nenutiks, jei mintyse kartosite „Aš tave myliu“, kai skambinsite kitiems žmonėms, rašysite elektroninius laiškus, valgysite ir gyvensite savo gyvenimą 🙂

Išbandykite ir pamatysite, kas atsitiks! 🙂

Aš myliu Jus! 💖 😍

Šaltinis: Laimingos moterys, Rolanda Lu

 

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *