„Laimingų moterų“ svajonių kelionės į Indiją (Keralą) programa


🇳🇪1 DIENA (VASARIO 17) VILNIUS_DELIS
Skrydis su vienu persėdimu Helsinkyje.
🇳🇪2 DIENA (VASARIO 18) DELIS
Anksti ryte atskrisime į Delį. Susitvarkę vizų formalumus, važiuosime į nedidelį, jaukų, vietinių indų šeimai priklausantį viešbutį. Pailsėję ir atsikvėpę leisimės į pirmąjį susitikimą su Indijos sostine. Į Senąjį ir Naująjį Delį padalintas miestas – tai vartai į įstabų, kontrastų kupiną Indijos pasaulį, alsuojantį viduramžių dvasia ir stebinantį moderniomis technologijomis, panardinantį į chaotišką šurmulį ir dvasingumo tylą. Pamatysime Delio simboliu laikomą islamiškos architektūros šedevrą Kutab Minarą (Qutub Minar). Tai vienas aukščiausių pasaulyje plytų mūro minaretas, apsuptas įvairių epochų istoriniais pastatais. Kompleksas įtrauktas į UNESCO saugomų paveldo objektų sąrašą. Apsilankysime vienoje gražiausių pasaulio šventyklų – taikos, ramybės ir harmonijos dvasią skleidžiančioje Lotoso šventykloje. Sutikimo vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
🇳🇪3 DIENA (VASARIO 19) DELIS-KOČINAS
Po pusryčių važiuosime į vietinį oro uostą. Skrydis į Kočiną – seniausią ir didžiausią Pietų Indijos valstijos Keralos prekybos uostą prie Arabijos jūros. Pietų Indija labai skiriasi nuo šiaurinės. Keralos valstija, vietinių vadinama ,,Dievų kraštu” – tai amžinai žaliuojantis, saulės nutviekstas rojus. Kerala pasižymi labai turtingu kraštovaizdžiu, kurį formuoja Arabijos jūros vandenys su vaizdingais smėlio paplūdimiais, kanalų tinklas su svyrančiomis į vandenį kokosų giraitėmis, Vakarų Gatų kalnai, apsodinti kavos, arbatos ir prieskonių plantacijomis. Tų prieskonių ieškoję svetimšaliai – arabai, kinai, portugalai, prancūzai, britai ir žydai paliko savo kultūrų pėdsakus, kuriais seksime, atvykę į Kočiną. Apsistosime vietinių gyventojų namuose senojoje miesto dalyje – “Fort Kočine”.
Apžvalginės ekskursijos metu priklaupsime seniausioje Indijoje europiečių statytoje Šv.Pranciškaus bažnyčioje, kurioje ilgą laiką buvo palaidotas Indiją atradęs portugalų keliatojas Vasko de Gama. Žingsniuosime Prieskonių gatvele, kurioje rūšiuojami ir fasuojami visokiausių rūšių pipirai, cinamonas, kardamonas, gvazdikėlai ir apsilankysime uoste, iš kurio indiškos gėrybės išplaukia į platųjį pasaulį. Žydų kvartale apžiūrėsime seniausią Indijoje sinagogą. Saulei leidžiantis stebėsime žvejybą kinietiškais tinklais, naudojamais čia nuo XIV amžiaus ir laikomais Kočino simboliu. Nakvynė svečių namuose.


🇳🇪4 DIENA (VASARIO 20) KOČINAS-MUNARAS
Po pusryčių atsisveikinsime su miestietiškuoju Kočino šurmuliu ir leisimės ramybės ir gamtos oazę kalnuose – Munarą. “Munnar“ vietinių kalba reiškia „trys upės“. Taip vietovė buvo pavadinta ne veltui – čia susijungia kalnų upeliai, neretai virstantys šniokščiančiais kriokliais. Prie Cheeyappara krioklio atgausime jėgas po kelionės kalnų serpantinais.
Pusantro kilometro virš jūros lygio iškilusį Munarą iš visų pusių supa arbatos, kavos ir prieskonių plantacijos. Įsikursime prie arbatos plantacijų esančiame viešbutyje. Vakare stebėsime unikalų Keralos klasikinio šokio ,,Kathakalį” pasirodymą. Pagal senųjų indų epų Ramayanos ir Mahabharatos siužetus sukurtas šokis žavi sudėtingu makiažu, kostiumais, judesių simbolika. Nakvynė viešbutyje.
🇳🇪5 DIENA (VASARIO 21) MUNARAS
Atsikėlusios anksčiau saulėtekį pasitiksime, vaikščiodamos po arbatos plantacijas. Po pusryčių mūsų laukia įspūdinga ekskursija, kurios metu sužinosime arbatos istoriją ,,Tata” arbatos muziejuje, pakilsime ant įspūdingos Rajamala kalvos, mėgausimės idiliška gamta prie milžiniškos Matupety užtvankos ir Kundala ežero, ir garsiai šauksime savo troškimus, kad aidėtų jie unikalioje kalnų vietoje,
vadinamoje ,,Aido tašku”. Po įspūdžių kupinos dienos nakvynė viešbutyje.
🇳🇪6 DIENA (VASARIO 22) MUNARAS-PERJARAS
Anksti ryte išvyksime į Perjaro nacionalinį parką, kuris vadinamas “laukinės gamtos šventove” su tigrų ir dramblių rezervatais. Parko centre yra ežeras. Saulei patekant plaukiosime po jį laiveliu, klausysime paukščių simfonijos ir iš tolo grožėsimės prie vandens telkinio susirinkusiais gyvūnais: drambliais, elniais, antilopėmis, beždžionėmis. Jeigu pasiseks – galbūt išvysime ir tigrą ar leopardą… Vakare laukia ne mažiau įspūdingas reginys – tradicinis Keralos vyrų kovos menų Kalaripayattu šou. Nakvynė viešbutyje.
🇳🇪7 DIENA (VASARIO 23) PERJARAS – ALEPĖ
Anksti ryte išvyksime į Alepės uostą. Iš jo plauskime tradiciniais laiveliais ir laivais po nuostabų Keralos upių, ežerų ir kanalų tinklą, kuris driekiasi daugiau nei 900 kilometrų.
Šis plaukimas vandens labirintais yra viena populiariausių Keralos pramogų ir didžiausias malonumas. Plaukimą pradėsime siaurais upeliais, kuriuos įveiksime mažomis medinėmis valtelėmis panašiomis į kanojas. Plaukdami grožėsimės į vandenį svyrančia augmenija, spalvingais paukščiais. Sustosime šalia kanalų įsikūrusiuose kaimeliuose. Jų gyventojai pavedžios po savo prieskonių daržus, pademonstruos, kaip jie skina kokosus ir kąip gamina pluoštą bei virves iš kokoso riešutų. Mūsų laukia tradiciniai vegetariški Keralos pietūs, patiekiami ant banano lapo. Po pietų tęsime kelionę didesniu, mediniu dengtu laivu, vadinamu šikara.
Po atplaiduojančio pasiplaukiojimo grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
🇳🇪8 DIENA (VASARIO 24) ALEPĖ
Po pusryčių išvykstame į Kovalamo korortą prie Arabijos jūros. 1930-aisiais tylų žvejų kaimelį su laukiniais Arabijos jūros paplūdimiais, pigia žuvimi, vaisiais ir kokosų degtine atrado hipiai. Dabar Kovalamas – vienas populiariausių Keralos kurortų, garsėjantis baltais smėlio paplūdimiais, ajurvedos ir jogos centrais, vandens sporto galimybėmis. Gyvensime viešbutyje prie pat jūros, kuriame yra puikus ajurvedos ir jogos centras.
🇳🇪9-12 DIENA (VASARIO 25-28) KOVALAMAS
Pusryčiai. Laikas kokybiškam poilsiui. Mėgausimės saule, maudynėmis jūroje, baltais paplūdimiais, lepinsimės ajurvediniais masažais. Kovalamas – tai vieta, dovanojanti kūno ir sielos harmoniją. Nakvynė viešbutyje.


🇳🇪13 FIENA (KOVO 1) KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS – DELIS
Po pusryčių vyksime į Trivandrumo oro uostą skrydžiui į Delį. Atvykę į Delį apsistosime tame pačiame viešbutyje. Turėsime laisvo laiko įsigyti lauktuvėms. Nakvynė viešbutyje.
🇳🇪14 DIENA (KOVO 2) DELIS
Šiandien ypatinga diena – Indijoje pasitiksime pavasarį ir švęsime spalvingiausią ir linksmiausią pavasario šventę Holi! Nuo ankstyvo ryto iki vidurdienio visi gatvėse barstosi spalvotais milteliais gulal ir pilstosi įvairiaspalviu vandeniu, pokštauja ir džiūgauja, o vakare, prieš vidurnaktį, degina laužus. Į spalvingąją Holi fiestą įsiliesime ir mes – taškysimės spalvomis.
Paskutinį vakarą Indijoje surengsime indišką vakarėlį: puošimės sariais ir mokysimės gaminti indišką vakarienę. Nakvynė viešbutyje.
🇳🇪15 DIENA (KOVO 3) DELIS –VILNIUS
Po pusryčių atsisveikinsime su svetingais šeimininkais ir važiuosime į tarptautinį Delio oro uostą, skrisime į Vilnių su vienu persėdimu Helsinkyje. Laimingos grįšime namo, džiaugiamės nuostabiais prisiminimais ir svajosime apie kitą kelionę.

🇳🇪KELIONĖS KAINA – 1150 Eur+lėktuvų bilietai

🇳🇪Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

🌹Pasitikimas oro uoste.
🌹13 nakvynių apgyvendinimas kruopščiai atrinktuose viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose.
🌹Sutikimo vakarienė ir kulinarinė pamoka su vakariene paskutinį vakarą viešbutyje Delyje.
🌹Maitinimas kaip nurodyta programoje (13 pusryčių, 2 vakarienės, 1 pietūs).
🌹 Pervežimai patogiu autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą.
🌹 Lietuvės kelionės vadovės paslaugos.
🌹Angliškai kalbančio gido palyda Perjaro nacionaliniame parke.
🌹 Pasiplaukiojimas laiveliu Perjaro nacionaliniame parke ir įėjimo mokestis.
🌹Autentiškos patirtys Kumarakomo kaimelyje arba plaukimas tradiciniais laiveliais Keralos kanalais, autentiškos patirtys kaimeliuose, tradiciniai Keralos pietūs.
🌹Augaliniai dažai ir užkandžiai Holi šventei.
🌹Įskaičiuoti visi mokesčiai.

🇳🇪 Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

🌹Tarptautiniai skrydžiai Vilnius-Delis-Vilnius – 500 Eur.
🌹Vietiniai skrydžiai Delis – Kočinas, Trivandrumas – Delis – apie 200 Eur. (Vietinių skrydžių kainos gali kilti ir bus patikslintos rezervuojant kelionę, todėl kviečiame ją kuo greičiau patvirtinti.)
🌹Viza 80 Eur
🌹Pietūs ir vakarienės, išskyrus tuos, kurie nurodyti programoje.
🌹 Įėjmo į lankytinus objektus mokesčiai.
🌹Mokesčiai už fotografavimą, filmavimą.
🌹Arbatpinigiai, vairuotojui, gidui.
🌹Draudimas.
🌹Asmeninės išlaidos.
🌹 Ajurvediniai masažai, jogos pamokos ir kitos išlaidos, nenurodytos programoje.

🇳🇪PASTABOS
🌹Čia surašėme programos koncepciją ir viską, kas atskleidžia “Laimingų moterų” pasirinktą kelionės tematiką, kas jai suteiks specifinę nuotaiką ir leis Jums suprasti, kad šis pasirinkimas ne tik įdomus, bet ir visomis prasmėmis saugus.
🌹Tačiau mes pasilikome ir šiek tiek mažų paslapčių, – “vyšnių“, kuriomis papuošime šios kelionės “tortą” , kai jau atvyksite į šią šalį, kad būtų šiek tiek siurprizų ir malonių netikėtumų
🌹Mes – kelionės vadovės Jurga ir Rolanda – ne kartą esame buvusios pietų Indijoje ir garantuojame pasirinkto maršruto unikalumą bei saugumą.
🌹Kruopščiai derindamos programą, bendradarbiavome su mūsų partnere Indijoje Egle Januleviciute RaieDey, kuri į šią programą įdėjo savo patirties, žinių, nes Indiją jaučia lietuviška širdimi, o išmano apie šią šalį – kaip indė.
🌹Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.) atsižvelgiant į pasikeitusias klimato, politines ar kt. aplinkybes.

🇳🇪KELIONĖS UŽSAKYMAS
Kelionė užsakoma sumokėjus avansą 500 Eur iki lapkričio 30 d. Visą kelionės kainą sumokėti reikia iki 2018 m. sausio 5 d.🙏🌺🌷🐘🌹🍅🕉️♀

INFORMACIJA IR UŽSAKYMAS: info@laimingos moterys.lt, +370 68606936 (Rolanda Lu)

FOTO: Kelionė į Keralą 2009 m. Nuotraukos iš Rolandos Lu asmeninio archyvo

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *