Kūryba „gamina“ endorfinus!

Mums, merginoms ir moterims, būtini endorfinai, džiaugsmo hormonai! Taip, gyvenimas ne visada pilnas pačių ryškiausių spalvų.
Bet juk mes pačios esame savo realybės kūrėjos ir galime sąmoningai savo kasdienybę užpildyti kuo tik norime, tiesa?⭐️
Kaip galime patirti džiaugsmą? Yra daugybė būdų. Tačiau pats galingiausias moteriškos energijos generatorius – kūryba, o labiausiai mus pripildo tos akimirkos, kai susitelkiame į kūrybos procesą. 🎭
“Oi, ne, aš ne menininkė, nemoku rašyti, piešti ir dainuoti!” – jau girdžiu sakant. Bet kūryba – ne tik įvairiausios meno formos, tai ne tik rankų ir galvos darbas!
Pati didžiausia, daugiausiai mums galių suteikianti kūrybos erdvė – mūsų pačių gyvenimas. Tai – mūsų drobė, tai – mūsų eilėraštis!
Kūrybiškumas kasdienybėje, bet kurioje veikloje, kurią atliekame, gelbėja nuo nuobodulio, rutinos, suteikia įkvėpimo ir daug daug endorfinų!
Kūrybiškumas – visų pirma, tai mūsų sielos, o ne galvos veikla. Ir ji reiškiasi per intuiciją, per jausmus. Ši nuostabi savybė gyvena dešiniąjame pusrutulyje.
Štai keletas patarimų, kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą.
🎨 Dažniau vizualizuokite.
Vizualizacija – labai stipri praktika. Ją galite panaudoti savo ateities kūriniams įsivaizduoti. Bandykite kuo dažniau savo vaizduotėje “piešti” vaizdą to, ką norite sukurti. Tai nebūtinai tik paveikslai, dainos, knygos, bet ir jūsų namų interjero dizainas ar nuosavas sodas.
🎨 Pažvelkite į save.
Ką dabar matote? O ką savyje norėtumėte matyti? Ką norėtumėte transliuoti į aplinką? Kokias emocijas norėtumėte perteikti? Kokias savybes savyje norėtumėte išugdyti?Kuo dažniau dovanokite tam savo dėmesį ir rezultatai jus pritrenks!
🎨 Gaminkite be recepto.
Gaminkite tik iš pajautimo! Improvizuokite, kepdamos pyragą ar kugelį, žongliruokite naujais skoniais ir prieskoniais:) Kas žino, gal jūs tapsite nauja Beata Nikolson ir turėsite savo naujų skonių laidą!
🎨 Eikite į darbą nauju keliu.
Ir patirkite nuotykį, kai nežinote, kas jūsų laukia už posūkio! Juk visai nebūtina važiuoti į tolimą kelionę – nauji potyriai po ranka, jeigu nors retkarčiais pakeisime veikimo kryptį ir įprastą mąstymo režimą.
🎨 „Atkurkite“ savo mylimąjį!
Hmm, o kas čia dabar? 🙂 Ogi pabandykite pažvelgti į savo mylimąjį, tarsi pirmą kartą matytumėte! Tarsi jo nepažinotumėte ir būtų išsitrynę viskas, kas jau buvo tarp jūsų? Ką tuomet jame išvystumėte? :)O gal net iš naujo įsimylėtumte? 🙂
Štai toks tas kūrybiškumas:) Jis priburs į jūsų gyvenimą daugiau aistros, paslaptingumo ir labai daug džiaugsmo. Kai visiškai nežinote, kas bus, o stačia galva neriate į patį gyvenimą…💚
Foto: Antonino Visalli nuotrauka.
0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *