Kaip pritraukti tai, ko norime?

Kiekvienas nori būti magnetu, kuris traukia gerus dalykus. Tačiau iš tiesų kiekvienas iš mūsų jau yra magnetas. Mes visi kažką traukiame. Tačiau ne visuomet traukiame tai, kas mums patinka. Traukiame arba gyvenimą, arba mirtį. Arba kuriame savąjį aš, arba griauname tai, kas trukdo rastis mūsų naujajam aš. Kad mokėti pritraukti ne tik negatyvą, bet ir tai, ko norime, mums reikia žinoti keletą taisyklių.

1. Mes traukiame įvykius ne savo mintimis, o išsipinduliuojama emocine būsena. Skleisdami džiuagsmą, mes juo traukiame kitus žmones, nes tai – energijos perteklius. Jausdami trūkumą (pinigų trūkumą, vienatvę, ligą), mes demonstruojame pasauliui, kad norime pasimaitinti jo energija. Nuo ko jie nesąmoningai ima trauktis, bėgt, nes tai gręsia energijos atėmimu.

2. Įvykiai atsakydami į mūsų emocinę būseną pritraukiami ne iš karto, o su užlaikymu. Nuo sugalvoto iki įgyvendinto yra 40 dienų užlaikymas. Su mumis įvyksta tai, ką mes pasėjome savyje (ar pajautėme jausmą) prieš 40 dienų. Todėl dažnai nematome ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Tačiau ryšys yra. Svarbu prisiminti: viskas, kas pasėta, būtinai užaugs.

3. Kad būti pozityvioje būsenoje ir spinduliuoti tai į aplinką, būtina perprogramuoti savo praeitį. Be to, ansktesnė praeitis veikia paskutinius įvykius. Pavyzdžiui mokyklinių metų negatyvi patirtis užprogramuota emocijose, kurias jautėme maitinimo krūtimi periodu. O maitinamas krūtimi vaikas “maitinasi” tėvų emocijomis būdamas įsčiose. Praeities perprogramavimas keičia neuronų jungtis ir žmogaus hormoninį forną. Yra daug praktikų praeities perprogramavimui. Perprogramavimo tikslas – sukurti tokią gyvenimo patirtį, kurioje individuas jaustųsi mylimas, stiprus ir svarbus. Nuolatinė tokia būsena pritraukia gerus įvykius.

4. Pauzė laukimo pavidalu tarp jautimo ir norimo pritraukti įvykio neturi būti. Laukimas – tai emocinė būsena, kuri reikia kančią užslėptoje formoje. Laukimas reiškia, kad žmogus šiuo metu yra nelaimingas. Jis sėja dabar kančios sėklas, kurios išaugs už 40 dienų. Todėl sakoma kad rezultato laukiams žudo rezultatą.

5. Laukimo paleidimas ir mėgavimas dabartiniu momentu yra svarbiausia savybė žmonių, kurie turi nugalėtojų scenarijų. Kai žmogus kelia tikslus, bet eina į juos ne trokšdamas gauti, o iš laimės būsenos. Laukimo paleidimas galimas tik esant sąlygai, kad žmogus gyvena ne būsenoje “noriu gauti”, o “noriu atiduoti”. Atiduodančiam yra garantuojamas gavimas.

6. Atidavimas turi būti savalaikis. Negalima duoti to, ko neprašo ir duoti per jėgą. Norintis atiduoti iš pradžių išsiaiškina, ko reikia kitam žmogui ir tik tada padeda jam savarankiškai prieiti iki tikslo. Kito gerbimas, nepaisant einančiojo sunkumų, sugrąžina pagarbą duodančiam.

7. Kai savo laiką užpildysite atidavimu, nebus kada laukti ir kentėti. Po 40 dienų atiduoti dalykai pradės grįžt ir sustiprins teisingai patiestą kelią – kelią laimėtojo – magiškos asmenybės kelią.

ŠALTINIS: econet.ru

VERTĖ: Rolanda Lu. (C) Laimingos moterys

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *