MOTERIS – KAIP MEDIS


Pažvelkite į medį. Kaip elgiasi medis, kai darosi vis šalčiau? Numeta lapus ir iki pavasario ruošiasi užmigti. Ims šviesti saulutė, medis pradės skleisti naujus lapelius, paskui žiedus, o rudeniop subrandins ir vaisius.
Jeigu nuolat lyja, tai ant medžio atsiranda labai daug žalių lapų, jeigu užeina sausra, tai lapai pagelsta.
Medis nėra atsakingas už metų laiką ir už orą. Jis tik reaguoja į tai, kas vyksta aplinkui. Kas bus, jeigu vidury žiemos medis nuspręs žydėti? Ogi visi žiedai, galbūt ir pats medis, – pražus.


Moteris taip pat nėra atsakinga už tai, kas vyksta aplinkui, ji to nekontroliuoja. Moteris yra atskainga tik už natūralų pasireiškimą tos būsenos, kuri gimsta joje kaip atsakas į tai, kas vyksta aplinkui.
Jeigu moteris jaučia neapykantą, tai ir išreiškia neapykantą, jaučia liūdesį – išreiškia liūdesį. Jeigu moteris yra dėkingumo, džiaugsmo būsenoje, tai ir išreiškia dėkingumą bei džiaugsmą.
Tačiau jeigu moteris kupina liūdesio, bet išreiškia džiaugsmą, jeigu jos viduje verda įtūžis, o ji šypsosi arba, atvirkščiai, jeigu ji sklidina dėkingumo, o tyli, – tokia moteris pradės sirgti. Prasidės ligos ne tik jos kūne, bet ir visose gyvenimo sferose – santykiuose su vaikais, giminėm ir artimaisiais, finansais, suvokiant savo paskirtį ir pan.
Jeigu viduje žiema, – išreikškite žiemą. Liūdėkite, erzinkitės, įsiskaudinkite. Jeigu viduje pavasars, vasara – šypsokitės, džiaukitės, žavėkitės!

 

Dmitrijus Trockis
Vertė: Rolanda Lu

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *