Kaip išlikti geidžiama

Apie tai kalbėjo mūsų mamos, o joms – jų mamos. Paprastos tiesos, kurias, įsisukusios į meilės verpetą, neretai pamirštame…

1.Kokia situacija bebūtų, turime prisiminti, kad esame moteris ir ja išlikti, nesvarbu, kas dėtųsi aplinkui. Deja, dažnai tai pamirštame… Mūsų didžiausias minusas – perteklinis emocingumas, kuris pasireiškia tuomet, kai mus išveda iš pusiausvyros. Labai dažnai pykčio apimtos pasakome per daug žodžių, dėl kurių paskui gailimės ir pasielgiame taip, dėl ko paskui būna gėda. Savitvarda padės to išvengti.
2.Tapkite jam paslaptimi, neperskaityta knyga, kurią jis norėtų perskaityti. Nesiųskite ašaringų sms’ų, jeigu jis nepasirodė keletą dienų. Jūs neturite norėti vyrui priklausyti visu 100%. Kada vyras suvokia, kad moteris jam visiškai priklauso ir kad jis ją gali matyti bet kuriuo paros metu, dingsta romantika: jis gali pradėti užsilaikyti darbe, susitikti su draugais vietoje žadėto susitikimo su jumis, kurį dažnai net pamiršta atšaukti. Ir tai tik todėl, kad pakanka jam paskambinti ir atsiprašyti, kaip jūs iš karto puolate jam ant kakaklo ir atleidžiate.
3.Nebijokite prarasti vyrą. Jeigu bijosite, jis labai greitai ims žaisti jumis. Ne tik parodykite vyrui, kad ir be jo turite daugybę variantų, kaip praleisti laiką. Bet iš tiesų jų turėkite! Ir labai greitai rezultatai jus nustebins.
4.Nesižeminkite. Gerbkite save. Jeigu reikia rinktis tarp savigarbos ir santykių i6saugojimo, rinkitės savigarbą. Jums tikrai nereikia vyro, kuris negerbia jūsų. Bet tuomet tikrai atsiras tas, kuris bus jūsų vertas.
5. Tegul užkariaudamas jus jis įdeda pastangų. Nesutikite iš karto eiti į pasimatymą, neatsiduokite intymiems santykiams, net jeigu jį matamt širdis smarkiai plaks ir keliai links. Kuo mažiau jūs rodysite susidomėjimo, tuo greičiau jis ištirps.
6. Turite iš karto leisti aiškiai suvokti, kad jūs – ne grindų skuduras, o daugelio vyrų svajonė. O jeigu jis to nesupranta, tuomet tai ne jūsų vyras.
7. Netapkite vyrui mamyte. Rūpintis reikia, bet ne per daug. Vyras turi visuomet jaustis vyru, todėl leiskite jam jaustis juo, leiskite jam pačiam priimti sprendimus, net jeigu dėl jų paskui gailėsis. Na, o jeigu jau niekaip negalite iškęsti, norėdamos padėti, prisimikite posakį “vyras galva, o moteris – kaklas” Nukreipkite vyrą tam tikra linkme, bet taip, kad jis to nesuprastų…
8. Nekalbėkite pirmame susitikime su juo apie rimtus santykius. Tai išgąsdins bet kokį stipriosios lyties atstovą. Sudarykite įspūdį, kad jūs nesirūpinate judviejų santykių tąsa. Net jeigu jūsų vidus rėkte rėkia ką kita.
9.Pasitikėkite savimi. Nelyginkite savęs su jo buvusiomis partnerėmis. Tai kvaila. Juk jūs greičiausiai esate šimtą kartų vertesnė, jeigu jis iki šiol nėra su jomis.
10. Būkite moteriška ir švelni, kaip rožė iš “Mažojo princo”, tada jis norės jus ginti ir saugoti kaip trapų žiedą.
11 Nepamirškite vyrui sakyti komplimentų. Vyrams komplimentai patinka ne mažiau negu jums. Jis tikrai ištirps, jeigu jūs į ausį sušnapždėsite, koks jis geras, švelnus ir stiprus.
12. Nepamirškite, kad jūs visuomet turite atrodyti 100%. Jeigu norite surasti tikrą princą, tai turite būti princesė. Visuomet idealus manikiūras, rūpinimasis figūra, makiažas. Ir tuomet nė vienas vyras prieš jus neatsilaikys.
13. Ir paskutinis patarimas: mylėkite save ir jus mylės. Jeigu moteris myli ir gerbia save, tai ir vyrai ją mylės bei gerbs.

ŠALTINIS: La femme fatale
Rolanda Lu.

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *