Šaltuoju sezonu mus gelbės mezginiai

Šaltomis dienomis jauku įsisukti į šiltus vilnonius megztinius. Ir ne tik todėl, kad jie šiuo metu itin madingi, bet todėl, kad praktiški bei jaukūs dėvėti kiekvieną dieną. Juk smagu vėjuotą ir darganotą lietuvišką žiemą jaustis šiltai, patogiai ir madingai. O kur dar ne vienos  moters pomėgis rankdarbiams, ypač mezgimui ramiais vakarais? Juk mezgimas Lietuvoje buvo žinomas dar senų senovėje, kai po pasaulį sklandė dar ne Lietuvos, o baltų genčių vardas. Tad kodėl gi neparodžius savo darbščiųjų rankų kūrinių? O idėjų pilnas aukštosios mados podiumas.

Nuo galvos iki kojų

Ar kada bandėte megztas kelnes? Ne? Pats laikas! Įrodyta, kad vilna pasižymi skausmą malšinančiomis ir organizmą stiprinančiomis savybėmis. Tad apsimuturiuokite megztais drabužiais visiškai!


 Kombinacijos

Ne viena žino tą jausmą, kai mezgi, mezgi ir pritrūksta siūlo… Dabar tai nebe problema! Tiesiog imi kitą siūlą ar kombinuoji su kita medžiaga ir gauni unikalius sprendimus!


 Elegantiškai subtilu

Vakarėliui puikiai tiks ramesnių raštų suknelės. O pūkuotas megztukas visada gali paįvairinti įvaizdį ir į niūrią dieną įnešti žaismingumo.


Pilka

Atrodo knygos „50 pilkos atspalvių“ populiarumas neaplenkė ir mados podiumų. Pilka spalva simbolizuoja ramybę, santūrumą, taikingumą. Būtent to mums juk ir reikia laukiant Kalėdų…


Minimalizmas

Minimalizmo gerbėjoms šis sezonas tikras rojus – net mezginiai žengia koja kojon su minimalizmu. Mažiau yra daugiau idėja, atrodo, podiumo be kovos nepaliks.

Nuotraukos iš: Style.

Akvilė Venckutė

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *