Aurelija Bacevičienė: “Gyventi su šypsena yra daug lengviau!”

Ar teko kada matyti moterį, šviečiančią ryškiau nei saulė? O esat kada prisipildę optimizmo, geros nuotaikos, vien  girdėdami kito žmogaus balsą?

Man teko! Ir ne tik man. Keliasdešimties kilometrų spinduliu aplink mažą vakarų Lietuvos miestelį – Šilalę, visi pažįsta AURELIJĄ BACEVIČIENĘ.

Graži moteris, talentinga fotografė, versli mama, mylinti ir mylima žmona.

Seniai  žinau ir virtualiai seku šią žavią šviesiaplaukę. Su kiekviena diena vis labiau džiaugiuosi ir žaviuosi Aurelijos gebėjimu kryptingai, nuosekliai, mažais žingsniais siekti savo užsibrėžtų tikslų, o pasiekus  – svajoti dar toliau, matyti gyvenimą vis plačiau.

Su Aurelija sutarėm susitikti jos jaukioje studijoje, kuri šiandien turi tūkstantį ir vieną paskirtį. Joje  gimsta pačios gražiausios fotosesijos, įsikuria šios talentingos moters naujo prekės ženklo produktai, vyksta verslo konsultacijos, moterys kviečiamos išgerti kavos ar tiesiog šiltai pasišnekučiuoti. Nes Aurelijos gebėjimas suburti žmones, transformuotis, prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių aplinkybių – stulbinantis ir įkvepiantis…

…Saulėtą, tingiai bundančio pavasario rytą, įsukau į A.Bacevičienės namų kiemą, kur su šypsena ir vėju plaukuose, mane pasitiko studijos šeimininkė. Įžengus vidun mudviejų akys ir širdys iš karto užmezgė šiltą pokalbį. Beliko pratęsti jį žodžiais…

Aurelija, papasakok, kaip atradai savo pašaukimą?

Kiek save pamenu, visada buvau veikli, nenustygstanti vietoje, drąsi, ir, kaip dabar jau suprantu, versli. Prieš kokius 15 metų, kai atsikrausčiau gyventi į Šilalę, bendradarbis pasiūlė padaryti jo šeimos fotosesiją. Mat kažkada netyčia, buvau prasitarusi, jog dievinu fotografavimą.  

Tuomet neturėjau nei profesionalaus fotoaparato, nei kitos reikiamos įrangos. Turėjau tik daugybę idėjų ir begalinį norą kurti. O dar kai išgirdau, jog už mano “pabandymą” sumokės 100 litų, abejonių neliko – imuosi! Iškart po to pasipylė užsakymai – jubiliejai, krikštynos, vestuvės, miesto šventės. 

Bet Tau šito juk nebuvo gana, tiesa?

O taip, greitai, supratau, kad tie dizaino elementai, kuriuos naudoju apipavidalindama savo veiklą,  patinka ir kitiems. Kai sulaukdavau prašymų sukurti logotipą, sumaketuoti vizitinę, atspausdinti lipdukų, šiek tiek sunerimdavau – juk to dar nemoku! Bet giliai įkvėpusi ir nuvijusi baimę, ištardavau  “taip”. Prisipažinsiu, pirmasis mano “mokytojas” buvo “googl’as”. Pasitelkusi jį ir savo kūrybiškumą, visuomet rasdavau sprendimus, kuriais likdavau patenkinta ne tik aš, bet ir mano užsakovai. Drąsiai galiu teigti, jog mano augimas prasidėjo padedant kitiems – žmonėms, kurie manimi tikėjo net stipriau, negu aš pati.

Atrodo, kad Tavo gyvenime viskas ėjosi taip lengvai, it per sviestą. Negi niekada nebuvo sunkumų?

Buvo. Po kūdikio gimimo susirgau depresija. Jaučiausi nepilnavertė, kiekviena diena atrodė niūri, bevertė. Tik stumdžiau vežimėlį ir jaučiausi niekam nereikalinga.

Gėrei vaistus nuo depresijos?

Mano „vaistai“ buvo vyro palaikymas, meilė ir jo nuolat kartoti įkvepiantys  žodžiai, jog dirbu patį svarbiausią darbą. Bet to nepakako. Akivaizdžiai man trūko ir kitokios veiklos.

Ir tam labiausiai tiko tinklinis marketingas?

Kai nuvažiavau pas draugę pasiklausyti apie jos platinamą „Mary Kay“ kosmetiką, net nenutuokiau, į ką veliuosi. Dabar, atsisukus atgal, galiu drąsiai sakyti: daugiau  to niekada nekartočiau. Nors man sekėsi ir visus užsibrėžtus tikslus pasiekiau žaibišku greičiu, nors „susirinkau“ visus įmanomus šios komsetikos kompanijos skiriamus apdovanojimus, – man tai buvo sunkus darbas. 

Teko tūkstantį ir vieną kartą iš žmonių išgirsti atsakymą „ne“.

Bet nėra to blogo, kas gyvenime rožės žiedais nesužydėtų. Pradėjau skaityti motyvacines knygas, gilintis į žmogaus psichologiją, susitelkiau į asmenybės pažinimą. Norėjau rasti saugią metodiką, kuri skatintų žmones iš manęs pirkti kosmetikos produktus. Svajojau laisvai, nuoširdžiai kalbėti su kitais ir pasiekti kiekvieno širdį. 

Nesakau, kad nereikia užsiimti tinkliniu marketingu. Tai puiki sritis. Tačiau, jeigu jau į tai nusprendžiate eiti, pasiimkite iš šios srities maksimumą žinių, įgūdžių ir išnaudokite viskas galimybes augti.

 Sukūrei savo ekologiškų produktų prekės ženklą MOSS9. Ar tai yra tavo naujas kelias atsiverti kūrybai?

Taip, tai dar vienas mano „kūdikis“, kuris labai natūraliai atėjo į mūsų gyvenimą.  Sakau “mūsų”, nes ekologiškų produktų kūrimo idėją pasiūlė mano vyras. 

Aurelija, Tu visada spinduliuoji gerą nuotaiką, esi pozityvumo ir energijos vulkanas, socialinėje erdvėje visada švyti, o akys sako – esi labai laiminga moteris. Išduok paslaptį, kas Tau padeda būti laiminga?

Aš save tokią susikūriau. Bendraudama su daugybe žmonių supratau, kad gyventi su šypsena, aplinkui matyti gėrį ir grožį, yra daug lengviau bei smagiau. Tokia aš labiausiai patinku sau ir aplinkiniams. 

Todėl drąsiai renkuosi gyventi “čia ir dabar”, matyti kiekvieną Dievo siųstą galimybę bei ja pasinaudoti!

Aurelija, dėkoju už tokį gyvą ir įkvepiantį pokalbį, kuris mane užbūrė! 

TEKSTAS. Aureliją Bacevičienę kalbino KAROLINA GEČAITĖ, Rašymo labortaorijos „LAB’as MANO TEKSTAI“ studentė

FOTO. Aurelijos Bacevičienės asmeninio archyvo nuotraukos.

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *