Efektyvi tik 7 minučių treniruotė: nebereikės eiti į sporto klubą

Kaip pradedate savo rytą? Turime jums puikų pasiūlymą ir pasiteisinimą, kodėl nebereikės po darbų skubėti į sporto klubą. Šiai mankštai sugaišite vos septynias minutes savo brangaus laiko – galime pasakyti tik viena: priežasčių išsisukinėti tiesiog nėra, skelbia today.com.

Smagiausia tai, kad ši vos septynių minučių mankšta ne tik pažadins naujai dienai, bet ir sudegins nemažai kalorijų. Pastaba prieš tai nesportavusiems: jeigu nesutelpate į minutes, nesukite galvos – tiesiog atlikite pratimus taip, kaip galite geriausiai. Pasiruošę? Laikykitės nurodytos pratimų tvarkos:

Apšilimas: stovėkite vietoje, o rankos ir kojos lai dirba taip, tarsi greitai bėgtumėte. Per minutę derėtų spėti atlikti apie 100 judesių rankomis ir kojomis.

1) Pirmoji minutė – įtūpstai
Atsistokite taip, kad pėdos būtų pečių plotyje. Sulenkite kelius ir pritūpkite tiek, kad keliai sudarytų maždaug 90 laipsnių kampą. Tuomet atsitieskite – pratimą reikia kartoti minutę. Jeigu norite intensyvesnės treniruotės, po kiekvieno įtūpsto atlikite šuoliuką į viršų.
2) Antroji minutė – pratimas pečių juostai
Ištieskite rankas į šonus ir pusę minutės sukite į vieną pusę, o antrąją minutės pusę – priešinga kryptimi.
3) Trečioji minutė – spyriai
Atsistokite patogiai. Rankas sulenkite priešais save – tarsi ruoštumėtės smūgiuoti. Pakelkite ir pasukite dešinę koją – pusę minutes atlikite stiprių spyrių seriją. Vėliau tą pati padarykite su kaire koja.
4) Ketvirtoji minutė – pratimas rankoms
Pakelkite rankas ir sulenkite taip lyg ruoštumėtės smūgiuoti – tik smūgiuoti teks ne į priešingą priešais, o intensyviai į viršų. Jeigu norite sunkesnio varianto, į rankas pasiimkite po svarmenį.
5) Penktoji minutė – šuoliukai
Ant žemės rankomis atsiremkite taip, tarsi ruoštumėtės daryti atsispaudimus. Suglauskite kojas ir šuoliuku pritraukite kelius prie krūtinės, kitu šuoliuku grąžinkite kojas į pradinę padėtį. Pratimui skirkite minutę.
6) Šeštoji minutė – pratimas rankų raumenims
Rankas ištieskite ir atmeskite atgal – pulsuojančiais judesiais stenkitės jas suglausti.
7) Septintoji minutė – pratimas pilvo raumenims
Atsigulkite ant nugaros, rankas ir kojas pakelkite taip, kad galūnės su kūnu sudarytų V formą. Lėtai rankas ir kojas nuleiskite ant žemės. Tokių pratimų atlikite kuo įmanoma daugiau.
Viskas – esate pasirengę naujai dienai.

Šaltinis:delfi.lt

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *