Dešimt Šaolinio vienuolio patarimų, kaip visuomet išlikti jaunam


Žmonės dažnai sako, kad jiems svarbi sveikata, tačiau kiek žmonių iš tiesų gyvena laikydamiesi šios tiesos? Rūpintis savimi turime pradėti šiandien. Norintiems eiti sveikatos keliu, ištrauka iš Šaolinio vienuolyno klasikos veikalo.
Tai knyga, kurią parašė vienuolis – kovos meistras ir mokslininkas. Ši knyga suteikia daug vertingų patarimų žmonėms, kurie siekia ilgai išlikti jauni ir sveiki.

  1. Per daug negalvok. Galvojimas atima energiją. Galvojimas tavo žvilgsnį gali padaryti seną.
  2. Per daug nekalbėk.Dauguma žmonių arba kalba, arba daro. Geriau daryti, nei kalbėti.
  3. Kada dirbi, dirbk 40 min. ir daryk 10 min. pertrauką. Ilgas žiūrėjimas į ką nors, gali padaryti žalos jūsų akims, jūsų vidaus organams bei vidinei ramybei.
  4. Kada jaučiatės laimingi, būtina kontroliuoti savo laimę. Jeigu jūs parasite kontrolę, galite pakenkti savo plaučių energijai.
  5. Per daug dėl visko nesijaudinkite ir nepykite, nes tai daro žalą jūsų kepenims ir žarnynui.
  6. Nepersivalgykite, visuomet nustokite valgyti, kol dar nesijaučiate sotus, nes tai gali pakenkti jūsų blužniai. Kai jaučiatės alkanas, valgykite nedaug.
  7. Kai kažką veikiate, neskubėkite per daug. Prisiminkite posakį: “Skubėdami lėtai, greičiau atvyksite”.
  8. Jeigu nuolat darote tik fizinius pratimus ir niekuomet nedarėte Cigong, galite prarasti pusiausvyrą ir tapti nekantrus.
  9. Jeigu niekada nesimankštinate, tik stengiatės būti ramus, medituojate, atliekate lengvas treniruotes, Čigong, negaunate Yang energijos ir naudojate savo Yang energiją.
  10. Šaolin Kun fu jums siuteikia viską. Šio mokymo tikslas – subalansuoti jumyse Yin ir Yang energijas. Nesvarbu, kiek tai truks. Svarbu žinoti, ko reikia jūsų kūnui.

AUTORIUS: Shifu Yan Lei , 34 kartos Šaolinio Kung Fu Meistras

ŠALTINIS: http://shifuyanlei.blogspot.lt

VERTĖ: Rolanda Lu

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *