SPALIO 5 DIENOS PILNATIS: KAIP VISUOMET – MEILĖ IR PINIGAI!

Turbūt jaučiate, kad aplinkoje daugiau aktyvumo, emocijų, judesio. Ir ne šiaip sau. Spalio 5 d. šiandien, visai vakare, 21:40 Lietuvos laiku, įvyks Pilnatis Avino ženkle.
Jeigu pažįstate Avinukų, tai puikiai įsivaizduojate, kokia ši Pilnatis:) Karšta, kategorška, reikli. O jeigu žvelgti giliau, tai visas šis dangiškasis spektaklis vyksta Avino-Svarstyklių ašyje, todėl tikėtinos įvairios įdomios situacijos, susijusios su mūsų asmeniniais santykiais. Jausmų amplitudė labai plati, kaip indų filmuose – nuo meilės iki neapykantos.
Šios Pilnaties įtampos taškas – nelabai palankus Plutono aspetas, tačiau Pilnaties vadovas šįsyk sudaro labai gražų aspektą su Venera. Taigi nėra to bloga, kas neišeitų į gera:)
Taip gaunasi, kad dangus mums nedviprasmiškai primena, kad  šiandien ir dar kurį laiką vėliau (iki maždaug 7 d.) asmeniniams santykiams reiktų skirti padidintą dėmesį, jeigu nenorime nemalonumų. Pageidautina prie svarbių klausimų prieiti be perteklinių emocijų, nes gali kilti konfliktai ir sunkumai lygioje vietoje.
Suprantama, kad mūsų gyvenimas negali būti suplanuotas tik pagal Mėnulio kalendorių, tačiau nuo spalio 5 iki 7 nereikėtų skirti svarbių susitikimų, kuriuose teks išreikšti savo labai aiškų požiūrį.
Stiprus Plutono poveikis gali ne tik apsunkinti bendravimą, bet ir suteikti manipuliacinį atspalvį visai atmosferai. Bendraujant, tariantis galimos apgvystės, noras nuslėpti, neatskleidti visų kortų.
Panaši situacija bus ir mūsų asmeniniame gyvenime. Nors Marsas ir Venera Pilnaties dienomis bus susijungę, lyg ir reiktų laukti pagerėjimo meilės sferoje.
Kai kuriais atvejais taip ir bus, tačiau savo jausmuose mes galime nenorėti atsiverti iki galo. Ši Pilnatis išryškins, įneš daugiau aiškumo į miglotas asmeninių santykių situacijas. Taigi bus tokių porų, kurios šiomis dienomis užbaigs savo santykius, nes daugiau nebematys prasmės juos tęsti.
Dabar takoskyros laikas – prasideda naujas Veneros-Marso ciklas, tai tarsi nauja meilės istorija, todėl neaktualios sąjungos tiesiog taps praeitimi.
Tačiau yra ir gerų naujienų. Kai nesiseka meilėje, gali pasisekti piniguose:) Taigi šiomis dienomis galima neblogai uždirbti, ypač, jeigu kalba eina apie investicijas. Nes Venera ir Marsas, be “amūriškų” reikalų, duoda ir dideles galimybes gerai uždirbti, gauti pelną, nes susijungimas vyksta Mergelės ženkle, o ji labai mėgsta skaičiuoti pingėlius, visuomet ieško sau naudos.
Nepraleiskite progos investuoti į projektą, kuris gerai apmąstytas ir turi nedidelį rizikingumą.
Pilnaties dienos taip pat gali būti ir labai avaringos bei žada traumų tikimybę. Taigi savo kūną šiomis dienomis reiktų pasaugoti nuo kritimų ir smūgių. Neatneš trokštamo rezultato grožio procedūros, susijusios su išvaizdos gerinimu. Taigi klausimus, susijusius su jūsų grožiu, geriau palikti palankesniam periodui, nes šiuo laikotarpiu Venera nėra pačioje geriausioje savo pozicijoje (Mergelės ženkle) ir kvadrate su Saturnu. Taip pat yra tikimybė stipriai apsikaičiuoti su kainomis ir gauti paslaugas, kurios neatitinka jūsų lūkesčių.
Linkime ramios Pilnaties ir daug meilės bei pinigų:))

ŠALTINIS: pagal astrologės Tatjanos Jermolinos informaciją parengė Rolanda Lu.

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *