Saulės užtemimas ir Jaunatis rugpjūčio 21 d. Perrašykite savo likimą!

Ši savaitė prasideda Saulės užtemimu ir Jaunatimi Liūto ženkle, kuris įvyks 21.30 val. Lietuvos laiku. Saulės užtemimas atneš permainas į visa, kas susiję su mūsų socialiniais vaidmenimis, kuriuos mes renkamės bendraudami su kitais žmonėmis, su mūsų potencialo ir savirealizacijos atvėrimu, gyvenimo kokybės pokyčiais ir galimybe kurti gyvenimą pagal savo viziją.

TYRINĖKITE IR IEŠKOKITE SAVĘS

Liūto zodialo ženklo įtakoje gali iškilti klausimai, susiję su mūsų vaikais, žmonėmis, kurie atlieka itin svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, su romantiniais santykiais ir pomėgiais. Vienais atvejais užtemimo temos atneš pozityvius pokyčius ir taps džiaugsmo šaltiniu, virs naujais planais ir perspektyvomis, o kitais atvejais, tos pačios temos atneš praradimus, nusisvylimus ir dramatiškas situacijas. Kaip tai klostysis būtent jums, priklausys nuo užduočių, kurias iškelia užtemimas Liūto ženkle.
O jis kviečia kiekvieną žmogų pažvelgti į save naujai ir atverti savo individualumą, atskleisti vidinį potencialą, realizuaoti save kaip savo realybės kūrėją, kaip savo asmeninės Visatos centrą. Nemalonių pokyčių galima tikėtis tais atvejais, kada mūsų individualybė yra slepiama po vaidmenimis ir kaukėmis, kada mes atsakomybę už savo realybės kūrimą perkeliame ant kitų žmonių pečių, kada savo Visatos centru paskiriame už mūsų Visatos ribų esančius objektus, žmones, daiktus ir aplinkybes. Arba atvirkščiai, kada mes pretenduojame valdyti kitų žmonių suvokimus, gyvenimus, tokiais atvejais laukia praradimai, o gyvenimo harmonijos balansas bus atstatomas labai skausmingai. Ne tik šio užtemimo laikotarpyje, bet ir iki 2018 metų pabaigos, kol vyks užtemimai Vandenio -Liūto ašyje.
Taigi iki šios savaitės pabaigos mes dar galime peržvelgti klausimus, susijusius su aukščiau minėtomis Vandenio-Liūto temomis, apmąstyti, koks yra tikrasis mūsų pašaukimas, kokia mūsų misija, dėl kurios atėjome į šį pasaulį, “išlaikyti egzaminus” ir pereiti kokybiškai naują apsikeitimo energijomis, meile su mus supančiu pasauliu ir žmonėmis lygmenį.

PERŽIŪRĖKITE, STRUKTŪRIZUOKITE IR… NESKUBĖKITE
Dar vienas svarbus dalykas: šią savaitę Merkurijus pradeda naują savo ciklą Mergelės ženkle. Be tų atsinaujinimų, kuriuos mums atneš šis Saulės užtemimas, mes pradėsime labai norėti pokyčų mūsų praktiniuose reikaluose, noro struktūrizuoti kasdienes pareigas, įprastus darbus, tas funcijas, kuriomis galime būti naudingi pasauliui ir sociumui.
Veikiausiai šią savaitę teks peržiūrėti tuos įrankius, veikimo mechanizmus, kurių pagalba atliekame kasdienius darbus ir juos papildyti naujais įgūdžiais, formatais. Taip pat galime norėti labiau trokšti sustiprinti savo sveikatą, apsivalyti ir kitaip organizuoti savo dienotvarkę. Ir nors drauge su naujo mėnulio mėnesio pradžia bei užtemimu šią savaitę pajausime daugiau aktyvumo iš aplinkos, pokyčių poreikį, netgi žinosime, ką reikia daryti, kad tai įvyktų, daugelis dalykų vis dar bus neaiškūs, tarsi už kokios uždangos. Tad neskubinkime įvykių ir neužbėkime jiems už akių!
Jeigu darote “namų darbus”, pokyčiai jau vyksta, tik kol kas vidiniuose planuose. Kadangi visi dangiškieji įvykiai šiuo periodu susiję Jupiteriu, Saturnu ir Lilit, bus labai svarbūs ilgalaikiai tikslai ir programos, susijusios su jūsų statusu, su jūsų vietos pasaulyje ir sociume suradimu, su ilgalaikių gyvenimo konstrukcijų statymu, su atsakomybės prisiėmimu ir profesine veikla, taip pat nekilnojamuoju turtu, vyresniais giminaičiais, aukščiau pagal statusą esančiais žmonėmis ir institucijomis.

GALUTINIAMS SPRENDIMAMS – DAR NE LAIKAS
Norintiems kuo greičiau pradėti veikti primename, kad iki savaitės pabaigos Merkurijus baiginėja paskutiniuosius retrogradinio ciklo laipsnius ir daugelis procesų, vyks labai lėtai, nauji planai nesirutulios. Vis dar lieka didelė klaidų tikimybė. Nepaisant labai gerų galimybių, daugelis atsiveriančių perspektyvų dar bus neaiškios, daug kas gali keistis daugybę kartų arba kažką įyvendinant gali išryškėti anksčiau neaiškios, nenumatytos detalės. Tad būkite atidūs.
Todėl šią savaitę yra prasmingiau ieškoti naujų galimybių sferose, susijusiose su socialiniu, profesiniu augimu, priimti sprendimus, pasiūlymus, tačiau galutinius veiksmus geriau nukelti į laikotarpį po rugpjūčio 28 d.
Partneystės santykiuose ši savatė staip pat bus permaininga. Šios savaitės santykių sritys bus susijusios su vaikų, pomėgių/pasilinksminimų tema, abipusiais įsipareigojimais. Vis dar gali kilti sveikatos pablogėjimai, susiję su širdies kraujagyslių ligomis, spaudimu, ypač pirmadienį. Ši savaitė ypač palanki pradėti pokyčius savo gyvenime, susiijusius su sveika gyvensena, kažką keisti režime, mityboje, ir kurti naujus sveikus įpročius. Šią savaitę ypač palanku įgyti naujų įgūdžių, savybių, išmokti naujų dalykų.

STEBĖKITE SAVE!
Pirmadienis – Saulės užtemimo diena. Tai – labiau vidinio, o ne išorinio darbo diena. Kadangi aplinkoje ir mumyse šiandien labai daug energijos, tad itin svarbu sekti savo reakcijas ir mintis, neįsivelti nei į vidinius, nei į išorinius konfliktus, laikytis informacinės higienos, vengti sunkaus maisto, alkoholio, streso, saugoti sveikatą ir nepriiminėti svarbių sprendimų. Nepamirkite: ten, kur šiandien bus nukreiptas mūsų dėmesys, ta krytimi toliau tekės mūsų gyvenimas…

NATALIJA NESTERENKO  (astrologė)
ŠALTINIS: pagal video įrašą


http://natalyanesterenko.com

Parengė: Rolanda Lu

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *