Pilnatis balandžio 11 d. Atgal į ateitį. Tai įmanoma!

Balandžio 11 d. anksti ryte įvyksianti pilnatis svarbi tuo, kad jos metu net keturios palanetos (Venera, Merkurijus, Jupiteris ir Saturnas) bus retrogradinėje padėtyje.

Apie retro planatas prirašyta daug ir, kaip taisyklė, pagrindinis dėmesys yra skiriamas problemoms ir perspėjimams, susijusiems su planetų retro judėjimu.

Tačiau, kad suprasti pagrindinę prasmę ir galimybes, kurias atveria jums šiuo periodu retro planetos, būtina prisiminti kelis faktus.

Pirmas. Retro planeta sukuria trukdžius ir problemas ne šiaip sau. Tai galimybė sulėtinti gyvenimo tempą ir  peržiūrėti tas jūsų gyvenimo temas, kurias ši planeta valdo. Tokie sustojimai yra būtini, kad suprasti, kur link jūs judate.

Antras. Retro planeta – tai galimybė nerti į gelmę ir pajausti pačias giliausias savo motyvacijas ir norus, kurie susiję su retro planetų tematika.

Trečias. Retro planeta – tai galimybė praeiti dar kartą jau nueitą kelią, pamatyti jame absoliučiai naujas detales, kurių anksčiau nepastebėjote.

Ketvirtas. Retro planeta – tai galimbė pakeisti savo asmeninį sprendimą.

Penktas. Retro planeta – tai galimybė pradėti kažką dėl eksperimento, dėl žaidimo, žinant, kad tai, ko gero, neturės tęsinio ir neduos jokio rezultato.

Šeštas. Retro planeta – tai galimybė padaryti pauzę ir atidėti galutinį sprendimą iki to laiko, kada planeta taps direktyvine, t.y., pradės judėti savo įprasta kryptimi.

Septinta. Retro planeta – tai galimybė pasimokyti kažko naujo ir tapti tikru ekspertu, o galbūt ir mokytoju tose temose, kurias atitinka retrogradiškai judanti planeta.

Kadangi balandžio 11 d. Pilnaties metu net 4 planetos bus retrogradinės, tai būtent jų temos lydės šios Pilanties foną, o pagrindinis jo akcentas – tai Paleidimas!

Šiek tiek astrologinių detalių. Ši Pilnatis įvyks Svarstyklėse, o paleidimo tema – tai mūsų buvę partneriški santykiai ir buvę partneriai. Patiksliname – būtent buvę. Tai santykiai, kurie jau buvo nutraukti arba užbaigti.

Klausite, kodėl tik buvę? Todėl, kad toks retro palnetų skaičius Pilanties momentu akcentuoja būtent praeitį, jau esančią arba už jūsų nugaros.

Tačiau yra dar viena svarbus patikslinimas. Svarstyklių valdovė – Venera, vadinasi, pagrindinis akcentas santykiuose su kuriais teks vėl susidurti, bus tie buvę partneriai, su kuriais jus sieja Meilė ir (arba )Pinigai.

Dar vienas patikslinimas. Pilnaties akimirką Mėnulis bus susijungęs su retrogradiniu Jupiteriu. O tai reiškia, jums teks arba peržiūrėti ir paleisti jūsų optimistinį tikėjimą tuo, kad praeities sugrįžimas ir laimė dar įmanoma ir kad viską galima pataisyti bei susigrąžinti. Arba jums teks peržiūrėti ir paleisti jūsų netikėjimą stebuklu ir galimybę pradėti viską iš naujo.

Ir čia nėra jokio paradokso. Jums teks rinktis arba viena, arba kita. Ir jeigu jums dabar tai atrodo neišsprendžiama užduotis – turime jums dvi naujienas. Ir abi geros.

Pirmoji gera naujiena. Jūs turėsite tokią galimybę, todėl, kad jūsų buvę partneriai sugrįš ir apsireikš artimiausiu metu.

Netikėtai, keistai, tačiau jie vienaip ar kitaip pasirodys jūsų gyvenime. Arba jūs, apimti netikėto ir keisto protrūkio užsinorėsite jiems priminti apie save. Ir būsite šiuo klausimu labai išradingi. Ir tai natūralu, todėl, kad retro Jupiterio įtaka apims visus ir bus visai nesvarbu, partneris ar jo didenybė Atsitiktinumas, valdomas Likimo, surengs jums šį susitikimą.

Antroji gera naujiena. Jums nereikės priimti sprendimo iš karto ir galutinai.

Didžiulė retro planetų kompanija jums suteiks pakankamai laiko pagalvoti ir priimti sprendimą.

Šią Pilnatį jums nepadės žvakės, ritualai ir afirmacijos. Jums nepadės taikos prašymai, talismanai ir apsaugos.

Vienintelis dalykas, kas jums padės šią Pilantį – tai Laikas. O žinias jums teks įgyti patiems.

Todėl pasižymėkite dabar pačias svarbiaus datas ir laikotarpius, kurie pašnibždės jums, ką ir kaip reikia padaryti.

Ir kada kuris nors iš buvusių atsiras vėl jūsų gyvenime, jokiu būdu nereikia sakyti  iš karto “ne”. Dar ne laikas. Anksti. Suteikite jam ir jums galimybę “susipažinti iš naujo”. Ir ši “pažintis”  turi būti labai lėta ir etapinė.

PATARIMAI

 Iki 15 balandžio (retro Venera) – peržiūrėkite savo vertybes, susijusias su Meile ir Pinigais. Atraskite laiko pagalvoti apie tai ir priimkite sprendimą palikti praeityje tuos, iš kurių jūs jau išaugote kaip iš vaikiškos suknelės. Po to padarykite kitą žingsnį.

Iki 4 gegužės (retro Merkurijus) – būtinai susitikite su savo buvusiaisiais. Išklausinėkite apie viską, kas jus domina, gaukite maksimumą informacijos apie jų dabartines mintis, gyvenimą, įsitikinimus, nuomones. Tai bus testas, ar sutampa dabar jūsų nuomonės šiais klausimais. Tik po to padarykite kitą žingsnį.

Iki 9  birželio (retro Jupiteris) – užsiimkite su partneriu kuom nors įkvepiančiu, džiugiu, surenkite susitikimą su jo draugais ir pakvieskite jį į savo draugų kompaniją. Pajauskite, kiek laisvai jūs jaučiatės šiose situacijose ir ar laiminga jūs tomis akimirkomis?Tik po to darykite kitą žingsnį.

Iki 25 rugpjūčio (retro Saturnas) – pratestuokite partnerį ir jo pasirengimą dalintis su jumis  sunkumais. Ir save – ar jūs pasirengusi dalintis su juo jo sunkumais? Atverkite jam ne gliancinę  ir ne šventišką savo gyvenimo pusę. Ir ar jis bus pasirengęs priimti ją? Tai – paskutinis testas ir paskutinė riba, po kurios jums bus lengva ir paprasta priimti patį teisingiausią ir galutinį sprendimą. Todėl, kad iki to laiko visos retro pamokos bus praeitos ir jūs tiksliai žinosite atsakymą – yra šiam žmogui vieta jūsų gyvenime? Ir kokios kokybės santykių jūs norite? Arba jūsų likimai nebesusikirs daugiau niekada!

Priimite galutinį sprendimą iki 26 rugpjūčio. Tai geriausia, ką jūs galite padaryti sau ir savo Likimui bei Gyvenimui.

Todėl, kad jau rugsėjį mūsų visų laukia labai skaudūs grėbliai partneriškų santykių srityje. Kiekvienam – savi. Užlipsite jūs ant to grėblio ar ne, – priklauso nuo to, ką jūs išsirinkiste dabar – ingnoruoti retro signalus šią Pilnatį arba išnaudoti šią galimybę, kad priartėjus prie šių grėblių, grakščiai juos apeitume ir mielai nusišypsotume, pagaliau palikus viską praeityje.

Sėkmės jums ir pamatuotų sprendimų, kurie atneš  laimę ateityje. Sutikite šią Pilnatį kaip galimybę – jūs turite daug laiko.Jūs turite laiko paleisti ir priimti sprendimą!

Olga Davydova, astrologė

ŠALTINIS: http://soulseasons.ca

VERTĖ: Rolanda Lu

(C)Laimingos moterys

2 komentarai (-ų)
 1. Donata
  Donata says:

  Perskaičiau ir suėmė juokas, nes kaip tik dabar tas laikas.. kai iš niekur nieko išdygo mano ex … 😀 😀 tik manau, kad man mano apsisprendimui neprireiks tiek daug laiko 🙂 nes viskas nuspręsta jau seniai 🙂

  Atsakyti
  • Rolanda
   Rolanda says:

   Ačiū už pasidalinimą:) Jis parodo, kad veikia dangaus kūnų judesiai ir žmonių gyvenimą:) Na, bet patyrinėti tuos ex gal ir ne prošal – kad neužlipti ant to paties grėblio:)

   Atsakyti

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *