Jaunatis Avino ženkle. Laukite permainų, bet išlikite ramūs!

Šį rytą, 04:57 Lietuvos laiku 27 Avino zodiako laipsnyje įvyko Jaunatis.

Ir ką gi? Naujas Mėnulio mėnuo turės žavingą netikėtumų, chaoso ir revoliucijos atspalvį! Tokią išvada peršasi ne šiaip sau. Nes šią Jaunatį lydi stipri permainų planetos Urano įtaka. O ir pats Avinas nėra labai ramus ir nuosaikus ženklas.

Pasaulis banguoja

Avinas – tai lyderis ir reformatorius, jis mėgsta permainas, naujoves, kurias pats ir sukuria. Taigi iš karto du stiprūs Jaunaties metu esantys faktoriai veikia išvien, sukurdami permainų atmosferą.
Koks yra Uranas? Jis neleidžia nieko nuspėti ir suplanuoti. Kad ir ko tikėsimės, viskas įvyks kitaip. Gal net atvirkščiai.

Nors atmosferoje tvyros agresijos, kovos, konflikto ir noro įrodyti savo teisybę nuotaikos, pats geriausias Jūsų pasirinkimas – nepasiduoti tam, o visą naujo Mėnulio mėnesio laikotarpį, nuo balandžio 16 iki gegužės 15 d. priimti kaip egzaminą, kurio metu bus tikrinama mūsų kantrybė ir gebėjimas išlikti ramiais, kai pasaulis banguoja. O labiausiai tikėtinos permanos nuo balandžio 14 iki 20 d.
Į šį periodą pakliūna Merkurijaus (komunikacijos, informacijos, prekybos planeta) grįžimas į direktyvią poziciją (daugiau kaip mėnesį jis buvo sąstingyje), o Saturno (struktūra, disciplina, taisyklės) – apsisukimas ir judėjimas atgal ( retrogradinė pozicija). Taigi šiuo trumpu minėtu laikotarpiu gali atsitikti tai, ko nesitikėome arba neatsitikti tai, ko tikėjomės. Taip pat galimi įvairūs patikrinimai dokumentų, įstatymų, bankų ir kreditų srityje. Ypač, jeigu ten yra netvarkos. Gali nutikti taip, kad gyvenimas verss įsivesti tvarką ir discipliną tose srityse, kurios mums nelabai įdomios, bet jose slepiasi didžiausios mūsų pamokos ir tobulėjimo įrankiai.

Laimėti ar pralaimėti?

Šios Jaunaties žemėlapyje beveik visos planetos sudaro tikslius aspektus viena į kitą, kas vyksta ne taip dažnai ir reiškia realius įvykius, o ne vien tik kažkokius mūsų lūkesčius ar emocines permainas.
Tai, kad naujas Mėnulio perdiodas nebus paprastas, dinamiškas ir gali mus padaryti arba laimėtojais, arba pralaimėtojais, liudija artėjantis Marso ir Plutono susijungimas bei Juodojo Mėnulio aspektas į konfliktinę opoziciją tarp Veneros ir Jupiterio. Taigi, chaoso, revoliucijos ir netikėtų permainų fone Jaunaties dienomis galima aštri kova už valdžią, įtaką, kontrolę vyks su stipriu finansiniu palaikymu.

Astrologai tikina, kad mažai kam iš mūsų pavyks nepatekti į konfigūracijos tarp Marso, Plutono, Juodojo Mėnulio, Veneros ir Jupiterio pinkles. Gali taip atsitikti, kad mus apdovanos visokiomis dovanomis, dideliais pinigais ir kitais įvairiais siurprizais. Tačiau tai bus tik tuomet, jeigu mes anksčiau įdėjome nemažai pastangų toje srityje, jeigu kokie nors svarbūs reikalai eina prie atomazgos, tuomet galima tikėtis, kad būsime apdovanoti – dideliais pinigais arba kitokiais maloniais siurprizais.

Arba gali įvykti netikėti pasikeitimai ir jėgų persvara atsiras ne mūsų pusėje, o mūsų veikimas bus apribotas, kaip ir materialiniai resursai.

Didėja galimybės uždirbti ir…įsimylėti

O dabar apie gera, kas šios Jaunaties metu taip pat bus. Atsiradęs trkampis (trigonas) tarp minėtų planetų ir Juodojo mėnulio, turi daug potencialo finansinės realizacijos srityje ir verslo reikaluose. Nors Juodasis mėnulis, dažniausiai tapatinamas tik su mūsų šešėliais, gundymais, vaidina stiprų vaidmenį materijos reikaluose. Ir šis laikotarpys suteikia dideles perspetyvas uždirbti, pakilti į aukštesnį socialinį ir finansinį statusą.

Taip kad mūsų projektams ir materialiniams išsipildymas šis laikas labai palankus.

Šis aistringas, dinamiškas Jaunaties periodas iki gegužės vidurio Meilei ir asmeniniams santykiais nebus lengvas, tačiau tikrai aktyvus. Jeigu mūsų santykiai išgyvena krizę ir mes stovime prieš nelengvą pasirinkimą, galima teigti, jog tas pasirinkimas vis dėlto įvyks, – laisva valia arba priverstinai. Jeigu jūs esate vienišas, šiomis dienomis asmeniniame gyvenime turėtų įvykti jums svarbūs įvykiai.

Nors io laikotarpio susitikimai gali atnešti daug emocijų, aistros, tačiau gali atvesti ir prie tokių santykių sukūrimo, kuriuose įtaka, manipuliacijos taps svarbiausia jų dalimi. Ši Jaunatis sukurs stiprią seksualinę trauką, apsups mūsų išrinktąjį paslaptingumu, nesuprantamamu, nenuspėjamumu, o tai galop gali virsti baime ir nepasitikėjimu, kas tikrai nėra laimingų santykių pagrindas.

Todėl su asmeniniais santykiais, ypač, orientuojantis į ilgalaikius, geriau elgtis apdairiau.
Išvados tokios: mūsų laukia ne itin paprastas mėnuo. Nes danguje šiuo metu nėra lengvumo ir romantikos, tačiau pakankamai daug aistros ir dramų.

Išlikite ramūs ir taikūs

Reiktų prisiminti, kad Jaunaties metu mes stipriau nei bet kada esame linkę įsileisti baimes ir nerealistiškus norus. O tuo naudojasi avantiūristai ir mes lengviau galime pasiduoti jų provokacijomis.
Taip kad finansinė tema Jaunaties metu bus stipri, tačiau ji gali pasireikšti ne vien tik kaip netikėtos įplaukos į mūsų biudžetą, verslo pažanga, bet ir įsivėlimas į spekuliantų aferas ir pinigų praradimas per jų apgaulę, vagystes.

Primename, kad šiuo laikotarpiu stiprūs agresijos motyvai, galimas susitikimas su kriminaliniais elementais, gąsdinimais, netgi prievarta.

Tad saugokite savo pinigines, nevaikščiokite tamsiomis gatvėmis ir išlaikykite savo sąmonę švarią, remdamiesi į tai, kas amžina, šviesu ir kas visuomet mus saugo nuo to, kas netikra ir destruktyvu.

Šviesios Jums Jaunaties ir pozityvių uraniškų permainų!:)

Parengė Rolanda Lu

ŠALTINIS: pagal astrologės Tatjanos Jermolinos prognozę

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *