Išsikelti tikslus ir sukurti veiksmų planą: rugsėjo 20 d. Jaunatis

Jaunatis – tai atgimimo metas, kada Visata suteikia galimybę vėl viską pradėti iš naujo.
Šį mėnesį naujas mėnuo prasidėjo šiandien, rugsėjo 20 d.8.29 min. Lietuvos laiku ir ypač didelę jėgą turės dar tris dienas.

Primename, kad šiandien labai svarbu išlikti taikoje su savimi ir aplinka, vengti negatyvių emocijų, kivirčų, negerų minčių. Kuo švaresnė bus šios dienos erdvė, tuo harmoningesnis bus naujas Mėnulio mėnuo. Jaunatis Mergelės ženkle – tinkamausias metas užsiimti tokiais reikalais, kurie išreiškia šio ženklo teigiamas savybes.

Kokie tai reikalai?

  • Išsikelti tikslus ir sukurti veiksmų planą naujam Mėnulio mėnesiui;
  • Sudaryti sąrašą jau atliktų darbų ir pagirti save už pasiekimus, net jeigu jie yra nedideli;
  • Pradėti naują projektą, kuris reikalauja ypatingo dėmesio detalėms;
  • Atkreipti dėmesį į mitybos racioną, pasirūpinti sveikata, susirasti jums geriausiai tinkančią dietą;
  • Suvokti “čia ir dabar” principą, tai yra, susitelkti ties dabartimi ir išmokti mėgautis ja, nekaltinant savęs dėl praeities klaidų ir nesijaudinat dėl ateities;
  • Sukurti daugiau organizuotumo ir tvarkos savo kasdieniame gyvenime

Mergelė – labai žemiškas Zodiako ženklas. Raktiniai šio ženklo žodžiai: tarnystė, santūrumas, sąžiningumas, darbštumas, analizė, kritika, dėmesingumas detalėms.
“Mergelės pamokos” susijusios su mokymusi, žinių siekiant praktiniu klausimų sprendimo keliu.
Surūšiuokite dokumentus ir peržvelkite savo elektoroninį paštą, susitvarkykite spintas ir dėžes, užsiimkite kitais panašiais smulkiais darbeliais – tai labai gerai nuramina ir įveda tvarką mintyse. Juk žinote, kad vidinis pasaulis yra išorinio pasaulio atspindys, taigi, susitvarkius išorę, su laiku ir viduje atsiras daugiau tvarkos.
Išlaisvinkite savo mintis nuo jums nereikalingų šiukšlių – tai dar viena Mergelės pamoka ir Jaunatis tam idelaiai tinka, nes Mergelė žinoma kaip puiki analitikė. Gerai išvystytos analitinės savybės leidžia šiam ženklui atrasti problemines situacijas ir jų ištaisymo kelius. Išskirdamos kai ką tikrai vertinga ir atstumdamos nesvarbius dalykus, mes galime išsivaduoti iš chaoso.
Jaunatis – tai naujų pradžių metas. Tačiau visos pradžios turi būti gerai apgalvotos. Negatyvus šios Jaunaties aspektas su Saturnu verčia saugotis nerealių svajonių ir kviečia savo energiją nukreipti ten, kur yra tikrai realios galimybės. Saturno įtaka leidžia tiksliai nuspėti ribas, žinoti savo ribotumą ir prisimti atsakimybę. Dėka būtent tokių savybių jūs galite pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

KAS GALI PADĖTI? Rezultatų siekti ir efektyviai tobulėti Jum padės unikalus darbo kalendorius+asmeninio tobulėjimo knyga PLANUOKIS. Apie ją daugiau galite sužinoti čia: 

PARENGĖ: Rolanda Lu (pagal shuwany.rs)

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *