Gruodžio Pilnatis: nežadėkite, laukite, kurkite!

Gruodžio mėnesio Pilnatis įvyks gruodžio 3 d., 17.47 val. Lietuvos laiku Šaulio-Dvynių ašyje, 12 Dvynių laipsnyje.

Kuo ji įdomi? Šios Pilnaties atmosfera gana įtepta. Ką tik įvyko tiksli opozicija tarp Markso ir Urano, prieš keletą dienų – Merkurijaus ir Saturno susitikimas Šaulio ženklo pabaigoje, Merkurijus – jau stacionarus ir Pilnaties dieną po truputį pradeda savo apsisukimą į priešingą pusę – greitai prasidės retrogradinio Merkurijaus ciklas, kuris tęsis iki pat gruodžio 23 d.

Retrogradinio Merkurijaus metas – tai pirmiausia, visų informacinių procesų sulėtėjimas. Informacijos sklaida, mąstymas, visų procesų greitis, situacijų vystymąsis labai sulėtėja, atsiranda akivaizdi stagnacija tuose reikaluose, kurie susiję su kelionėmis, dokumentais, susitarimais. Labai sunku kažką pajudinti į priekį, pagreitinti.
Pilnatis labai aiškiai parodo, kad laikas sulėtėti, priimti realybę tokią, kokia ji yra ir, jeigu dabar reikalai nejuda, tai vadinasi, taip dėl kažko mums reikalinga.

Nepergyvenkite, jeigu kokie nors susitarimai netikėtai įstrigs, jūs būtinai prie jų grįšite, kai tik Merkurijus šiek tiek nutols nuo Saturno ir pastarojo veikimas bus jau ne taip svarbus.
Už tai Pilnaties dienos, ypač nuo gruodžio 1 iki 5 d. puiku peržiūrėti savo santykį į asmeninius pažadus ir komunikacijas. Kiekvienas turime neišpildytų pažadų kitiems, todėl dabar pats laikas tai padaryti. Tikriausiai pas kiekvieną jūsų yra tai, kas suėda kalną naudingo laiko ir jūsų energijos, tačiau neneša jums praktinės reikšmės. Peržvelkite tai ir atsisakykite nereikalingų dalykų.

Tikriausiai, būtent tokios situacijos dabar išgyvena savo stagnacijos akimirkas. Gerai įsižiūrėkite į jas, išsiaiškinkite, kol yra laiko, ką jos iš tiesų jums reiškia ir kiek jos jums naudingos iš tiesų.
Kol kas vis dar sudėtinga situacija, susijusi su traumomis ir avarijomis. Būkite atsargūs kur nors keliaudami, nerizikuokite be reikalo. Dienomis, kai yra dviejų planetų -Marso ir Urano – priešprieša, planetų, kurios gali duoti skaudžius ir staigius smūgius, kai situacija palaikoma dar ir Pilnaties, mes galime būti ypač pažeidžiami ir fiziškai, ir morališkai, ir materialiai.

Kartu tai ir labai konfliktiškas aspektas, o jeigu dar pridėti tai, kad pats Pilnaties pikas yra tiksliame kvadrate į Neptūną, tai kalba eina apie tai, jog laikas nuo gruodžio 1 iki 5 d. gali būti ypač emocingas, kai mūsų jautrumas gali labai greitai pavirsti į įtarumą ir taps sunkiau suprasti žmones, mes patys tapsime pernelyg įsiskaudinantys, kai labai norėsis savęs pagailėti ir išaugs reikalavimai kitiems žmonėms.
Pykčiai ir įtampos šiuo laikotarpiu gali atsirasi iš niekur, viskas, kas turi Neptūno prigimtį, primena miglą, užliūliuoja sveiką mąstymą ir skatina visokiems neapgalvotiems, svaiginantiems veiksmams, kuris po kurio laiko, žinoma, praeis, tačiau nuosėdos liks.

Todėl šiomis dienomis labai svarbu stebėti savo nuotaikas ir būti ypač atidiems, ką nors žadant, kad nesukeltume didelių lūkesčių ir neįskaudintume kitų žmonių.
Labai puiku, jeigu atleisite tiems, dėl kurių žodžių ar veiksmų įsiskaudinote ir būsite atidesni bei supratingesni kitų žmonių išsibarstymui, blaškymusi, neatsakingumui. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, nes tokie veiksmai jūsų atžvilgiu šiuo laikotarpiu gali būti!

Ir žnoma, labai atidžiai tikrinkite visą informaciją, kuri šiuo metu pas jus ateina. Labai tikėtinos apgaulės, tame tarpe ir labai sąmoningos. Todėl, jeigu šiuo periodu netikėtai atėjo “skanus” pasiūlymas, tai jums reiktų pirmiau susitvarkyti su jus apsvaiginusiu susižavėjimu, o po to paprašyti laiko palaukti, leisti pagalvoti šiek tiek.
Prisiminkite, kad iki gruodžio 13-15 d. geriau niekam nieko nežadėti, nesakyti nei gautinio “taip” , nei “ne”.

Beje, ši Pilnatis mums padovanos ir pirmą Jupiterio bei Neptūno suartėjimą. Tai nuostabus, harmoningos energijos kupinas aspektas, kuris gali padėti greitai ir be kliūčių išspręsti jums svarbius reikalus bei klausimus.

Šį aspektą mes išgyvensime dar du kartus kitų metų vasarą,o dabar – pirmasis Jupiterio ir Neptūno susitikimas ir jie pradeda savo beveik metus laiko trunkantį “bendradarbiavimą” vienas su kitu. Tikėtina, kad jis atneš mums daug teigiamų dalykų, duos mums galimybę tapti kur kas geresniais ir jautresniais, į daugelio žmonių širdis per kūrybą ateis taika ir ramybė.

Taigi gruodžio mėnesį bus pats laikas tapti kur kas kūrybiškesniais, labiau atsidavusiais tėkmei, labiau intuityviais ir tam padės pagrindą ši Pilnatis. Būtent todėl ji gali kai kuriems mūsų tapti svarbiu jų naujo santykio su gyvenimu atskaitos tašku, kai nuspręsite pradėti naują, ilgą ir įdomų kelią į save per naujus pomėgius, per kur kas kūrybingesnę profesiją, per gyvenimo būdo keitimą. Atsisakydami griežtų taisyklių, vidinių dogmų, kurios neleidžia išsiskleisti jūsų kūybingumui.

Svabiausi gruodžio 3 d. Pilnaties momentai:

1. Nusiteikite Pilnaties dienomis ramybei, pasirenkite aštrius klausimus, konfliktines stuacijas spręsti taikiai. Nebūtina palaikyti konfliktinę atmosferą, aiškintis, kas teisus, kas kaltas, kas ne. O štai savyje “apgyvendinti” nuoskaudą ir liūdesį tokiu metu – visai realu.

2.Nežadėkite ir nereikalaukite pažadų vykdymo iš kitų. Šis metas miglotas, tad prisimti atsakomybę šiuo lakotarpiu neverta, geriau palaukti gruodžio 13-15 d., tada situacijos paveikslas bus kur kas aiškesnis.

3.Užsiimkite kūryba, ieškokite įkvėpimo paprastuose dalykuose. Dabar laikas, kai mes galime atverti savyje užslėptus energetinius rezervus, galime atrasti naują motyvaciją, intuiciją numatyti, kas mūsų laukia tose gyvenimo srityse, nuo kurių priklauso artimiausia mūsų ateitis.

ŠALTINIS: astrologė Tatjana Jermolina
VERTĖ: Rolanda Lu

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *