Renginiai kraunami

« All Events

  • event jau ivyko.

Karališka “Laimingų moterų” kelionė į Indiją (Radžastanas) 2019

vasario 12, 2019 @ 08:00 - vasario 26, 2019 @ 06:00

- €1150

O kodėl nepabuvus šiek tiek karalienėmis ir nepagyvenus tarsi indų filme ar 1001 ir vienos nakties pasakoje?:)

Karalaiškasis Radžastanas – indų bajorų ir princesių kraštas!

🌺Vasara Lietuvoje ajau baigėsi, o ant šaligatvio nutūpę gelsvi lapai jau pranašauja rudenį, kurio, et kaip nelaukiu… Tad pats laikas pasvajoti apie vietą, kur galima iki soties pasikrauti ne tik saulės energijos, bet ir naujų patirčių bei svaiginančių įspūdžių.

O kas, jeigu pavasarį( 2019 m. vasario 12-26 d.) pasitiktumėme išties karališkai – šalyje, kurioje šilta ir kūnui, ir širdžiai, kur daug meilės Dievui ir žmogui, kur moterys ypatingai gerbiamos ir kur galima pasikrauti kalną pozityvios energijos, o paskui investuoti ją į mėgstamą veiklą, darnius santykius ar tiesiog spinduliuoti visiems, kas mus supa.
Aš, Rolanda ir bendruomenė “Laimingos moterys”, šį rudenį kviečiu Jus patirti Indiją ir dalyvauti didžiausiame bei ilgiausiai trunkančiame renginyje moterims!

🌺Vėl į Indiją?
Taip! Nes ši išvyka į Indiją – daugiau nei paprastos atostogos. Nes Indijos – kaip brandaus gėrimo, neįmanoma išragauti nei per vieną, nei per penkias keliones! Indijos pietuose esanti Kerala, į kurią “švelniai nusileidome” šių metų vasarį, buvo kaip pavasaris, kaip nerūpestinga jauna mergina, vėjo ištaršytais plaukais, saulės ir smėlio numyluota, lengvai sklendžianti gyvenimo paviršiumi.
Radžastanas, į kurį šįkart pakviesime Lietuvos moteris – lyg brandi vasara, kurioje visi pojūčiai aštresni ir išgyvenimai gilesni, kur dar daugiau įvairiausių spalvų, faktūrų, skonių ir garsų, kur labiau priartėsime prie dieviškumo šaltinių, aplankydamos indų garbinamus šventus miestus bei dvasingumą spinduliuojančias vietas.
Tačiau nė akimirkai nepamiršime, jog esame moterys, kurioms būtinas atsipalaidavimas, skanus maistas, gražūs vaizdai ir aprėdai, įkvepiančios patirtys, dėmesys ir saugumo jausmas.

🌺Dažnai tenka išgirsti: kaip norėčiau aplankytii į Indiją, bet:
1) nesinori į turistų apgultas vietas, 2) moteriai vienai nesaugu, o draugės tokiam iššūkiui nesiryžta 3) norisi į Indiją pažvelgti moters akimis: ramiai, be skubėjimo, per patyrimus.
Todėl mes sukūrėme tokią išvyką,, kuri yra: 1) absoliučiai unikali savo 2)visiškai saugi moterims; 3) subalansuota jautriam moters organizmui.4) praturtinanti moterišką prigimtį.

🌺 Kaip… moteris.
Ši išvyka yra tokia, koks yra pats gyvenimas, kuriame dieną keičia naktis, žiemą pavasaris, banguojanti ir permaininga lyg moteris nuotaika, kurios nuspėt neįmanoma – kai džiaugsmą netikėtai keičia ašaros, o liūdesį – juokas, vieną dieną nori saldžiai, kitą – aštriai, o dar kitą – tiesiog gulėti prie baseino ir spoksoti į debesis.
Be skubėjimo ir lėkimo, ne dėl nusifotografavimo, “paukščiuko” pasidėjimo, jog aplankė žymiausius Indijos objektus. O kad atsipalaiduotų, patirtų, pajaustų ir tik šiek tiek sužinotų!

🌺Maršrutas.
Apsilankysime mistiškąjį šventąjį miestą VARANASĮ užsuksime į SARNATH – vietą, kur Buda pasakė pirmąjį pamokslą, apie amžiną meilę svajosime AGROJE prie vieno iš pasaulio stebuklų – TADŽMACHALO, “rožiniame mieste” DŽAIPURE ant dramblių keliausime į Amer fortą, NAVALHARE mūsų lauks kaimo amatų diena ir gyvenimas kaip kaime, PUŠKARE degsime žvakutes ir užkopsime į šventą Savitri kalną, Šiaurės Indijos Venecija tituluojamame UDAIPURE stebėsime Radžastano kultūros pasididžiavimą – lėlių šou, MOUNT ABU mūsų lauks trekingas po vietines džiungles, o šalia DELIO, ajurvediniame kaimelyje – visiškas atsipalaidavimas prie baseino su masažais, SPA ir kitomis atrakcijomis.

🌺Kas tas Radžastanas?
Jis vadinamas “karalių buveine”, macharadžų, dykumų, rožių ir tvirtovių kraštu. Tai – didžiausia, turtingiausia, pati ryškiausia ir spalvingiausia Šiaurės Indijos valstija, įsikūrusi Tharo dykumoje ir apjuosta Aravalio kalnų.
Kiekvienas miestas čia kadais buvo atskira karalystė, valdoma išmintingų ir išdidžių valdovų – maharadžų. Didingos tvirtovės, prabanga tviskantys rūmai, elegantiškos šventyklos, neregėto grožio juvelyriniai dirbiniai ir freskomis išpuošti namai, kerinčios meno formos, – visa tai iki šiol garsina šį regioną. Kaip ir raityti vyrų ūsais, spalvoti jų turbanais, saulėje spindintys masyvūs moterų auskarai ne tik ausyse, bet ir nosyse, neapsakomo grožio bei ryškumo sariai – tik Radžastanui būdingi akcentai.

🌺Šivos ir Meilės miestai.
Nors kelionės tikslas – karališkasis Radžastanas, “užkabinsime” dvi “auksinio trikampio” puošmenas – Agrą su paminklu amžinajai meilei – Tadžmachalu bei šventąjį Šivos miestą Varanasį. Tačiau juose atrasime ne tik Gangą, šventyklas, meilei dedikuotą mauzoliejų, bet ir netikėtus, moterims patrauklius šių garsių miestų rakursus bei įdomias veiklas: juvelyrikos ir šilko dirbtuves, mėlynojo lasi degustaciją, nuostabų paukščių parką, jaukius svečių namus, kuriuose mėgausimės karališką praeitį menančia aplinka.

🌺 Ji tikrai karališka!
Atostogos dažnai būna per trumpos, kad atsiduotume vienam malonumui, vienai unikaliai patirčiai. Todėl ši išvyka – ypatingai įvairiapusiška, turtinga ne tik unikaliais patyrimais, užburiančiais vaizdais ir pačiomis ryškiausiomis Indijos spalvomis. Tai lyg skirtingomis spalvomis tviskančių Indijos brangakmenių vėrinys, kurį patyrus bus galima drąsiai pasakyti: mačiau Indiją… Tai galimybė per maksimaliai trumpą laiką, viename regione patirti visos didžiulės šalies spalvas.
Į šią išvyką sudėjome tiek daug visiškai skirtingų “indijų”, kad tiems žmonėms, kurie niekuomet nebuvo egzotiškoje šalyje, bus fantastiška galimybė per 2 savaites paragauti skirtingų jos skonių, pasigėrėti kontarstingais vaizdais ir atspalviais.

🌺Moteriškos patirtys.
Ši išvyka ne tik saugi, bet joje bus visko, kas svarbu smalsioms moterim, daugybė unikalių patyrimųs: mėlynosios keramikos, šilko gaminimo demo, tekstilės marginimo (galėsite savo rankomis išsimarginti audinį ir namie iš jo pasisiūti suknelę!), apyrankių gamybos, kulinarijos workšopai, sarių rišimo, makhendi pamokos, pažintis su Brahma Kumari bendruomenės moterimis, kurios specialiame centre puoselėja moterišką energiją, patirsite gydančio šokio su jogos elementais magiją ir mėgausitės nuostabiais pasivaikščiojimasi laukinėje gamtoje.

🌺Pažinsime Indiją kaip ją pažino Machatma Gandis!
Kas nevažiavo indišku traukiniu, tas nematė Indijos! Mūsų laukia dvi egotiškos kelionės patogiais traukiniais. Tai fantastiška galimybė patirti indišką buitį iš arti, trumpam pagyventi su žmonėmis, kuriems kelionė – ne tik keliavimas į tikslą, bet ir bendravimas.

🌺Dvasingumas.
Du šventi miestai – Varanasis ir Puškaras. Turėsime galimybę išvysti šventus ritualus iš arti, patirsime nuostabų pasiplaukiojimą Ganga saulėtekio metu, saulėtekio meditacija ir arbata padebesiuose, įkopus į šventą Savitri kalną, įspūdingų šventyklų lankymas ir pažintis su Sarnath – ypatinga vieta, kur Buda pasakė savo pirmąjį pamokslą.

🌺Nuo karalių iki kaimiečių.
Uch! Pabūsime truputį kaimietėmis!Gyvensime ekokaimelyje molio nameliuose, valgysime iš molinių indų, padirbėsime su vietiniais laukuose, įsiliesime į kaimo kasdienybę.

🌺Tempas.
Ypač tinkantis moterims, kad maksimaliai atsivertume naujiems įspūdžiams, spalvoms, patyrimams, tačiau ir nepervargtume. Todėl turėsime nemažai poilsio akimirkų labai gražiose gamtos vietose, prie vandens – ežero ar baseino.

🌺Poilsis.
Šios kelionės finalas, vainikuosiantis Karališką kelionę – visiškas atsipalaidavimas ajurvediniame kaimelyje šalia Delio su analogų neturinčiomis vietinėmis atrakcijomis, masažais, ypatingai šviežiu, iš čia pat auginamų daržovių pagamintu maistu, kulinarine pamoka, saulės pasveikinimu su šokio joga, kulinarine egzotiška kelione į kaimelio laukus.

KODĖL SMAGUSU “LAIMINGOMIS MOTERIMIS”?

🌺Keliausite jaukioje ir linksmoje moteriškoje kompanijoje.
🌺Vadovė – ne kartą buvusi Indijoje.
🌺Absoliučiai unikalus, specialiai moterims kurtas maršrutas.
🌺Programoje – gausu moterims aktualių patirčių.
🌺Daugybė įvairių workšopų, skirtų atverti moteriškumui.
🌺Kruopščiai atrinkti viešbučiai.
🌺Lankytinų vietų/paslaugų rekomendacijos.
🌺Tikra puota jūsų penkiems pojūčiams.
🌺“Vyšnios ant torto” – šiek tiek karališkų paslapčių.

(Pilną programą atsiųsime susidomėusioms)

🌺UŽSAKYMAS: Užsakoma sumokėjus avansą 500 eurų iki spalio 30 d.

LAIKAS: 2019 02 12-2019 02 26
VIETA: Ryga-Delis-Varanasis-Agra-Džaipuras – Navalgaras-Puškaras-Udaipuras-Mount Abu-Delis-Ryga.
GRUPĖ: 9 moterys (rezervuotos 9 vietos, grupė pilna)
KAINA: 1150 eurų+ bilietai
INFORMACIJA: info@laimingosmoterys.lt, +370 686 06936

#karališka, ##laimingosmoterys, #happywomentrips, #paprastidžiaugsmai, #rolandalu, #moterukeliones, #istorijos, #indija, #pasakojimai

 

 

Informacija

Pradžia:
vasario 12, 2019 @ 08:00
Pabaiga:
vasario 26, 2019 @ 06:00
Kaina:
€1150
Renginys Category:

Organizatorius

Laimingos moterys
Telefonas:
+370 686 06936
El. paštas:
info@laimingosmoterys.lt
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Vieta

Delis, Indija
Delis, Radžastanas Indija + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt
0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informacija

Pradžia:
vasario 12, 2019 @ 08:00
Pabaiga:
vasario 26, 2019 @ 06:00
Kaina:
€1150
Renginys Category:

Organizatorius

Laimingos moterys
Telefonas:
+370 686 06936
El. paštas:
info@laimingosmoterys.lt
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Vieta

Delis, Indija
Delis, Radžastanas Indija + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt