Renginiai kraunami

« All Events

  • event jau ivyko.

Jaunystės ir grožio atostogos moterims Indijoje

rugsėjo 17, 2019 @ 08:00 - rugsėjo 30, 2019 @ 17:00

- €1200

🌹Žaismingi žiburėliai akyse, gera savijauta, lengvumas kūne ir širdyje, nesvarbu kiek tau metų – ar ne apie tokią būseną svajoja kiekviena moteris, ypač – įžengus į brandesnį amžių?
Tačiau ateina metas, kai tenka įdėti vis daugiau pastangų, kad išlaikytume ir gerą sveikatą, ir gražias kūno formas, ir akių bei minčių skadrumą.

🌹Ajurvedos gydytojai sako, jog dėl visa kalta ama – šlakai, kurie ilgainiui virsta toksinėmis medžiagomis, o jos užkemša ne tik žarnyną, bet ir kraujagysles, kapiliarus, vangiau ima tekėti energija, o galop susidaro blokai, sukeliantys įvairius negalavimus.

🌹Ne kartų lankiausi Indijoje – Ajurvedos gimtinėje. Ten ir išgirdau apie pančiakarmą – visą organizmą atjauninančią, detoksikuojačią holistinę gydymo sistemą, kuri daro stebuklus ne tik su mūsų kūnu, bet ir vidumi, atkurdama harmoniją paprastais, tūkstantmečių patikrintais būdais: masažais, maistu, gydomosiomis procedūromis, ajurvediniais preparatais, jogos asanomis, meditacijomis, kurios sustiprina ajurvedos procedūrų poveikį.

🌹Nuo susikaupusių toksinų valomos ir atjauninamos visos organizmo sistemos, sugrąžinanat prigimtinį kūno bei dvasios lengvumą. Holistinis pančiakarmos principas: proceso metu valosi ne tik kūnas, bet ir vidus. Juk mus slegia, apsunkina ne tik kilogramai, bet giliai nusėdę emociniai toksinai – “nesuvirškinti” jausmai, nuoskaudos, nesugebėjimas atleisti, “užspaustas” dėkingumas…

🌹PAČAKARMA iš organizmo padeda išgrandyti bet kokias nuosėdas ir pasiekti gana greitų rezultatų. Jau po 5 dienų kūne jaučiasi pokytis, po 10 dienų – ima dygti sparnai ten, kur buvo kupra!:) Valymosi procesas tęsiasi ir grįžus namo, svarbu, bent kurį laiką laikytis gydytojų rekomendacijų.
Su fiziniu išsivalymu ne vienam ateina ir dvasiniai pokyčiai, tokie mažučiai nušvitimai, apie tai, kaip norėtųsi gyventi toliau. Ir, greičiausiai, kitaip, nei iki tol…

🌹Aš, ROLANDA LU, Laimingų moterų bendruomenės sumanytoja, renginių, tekstų ir įkvepiančių kelionių kūrėja, kviečiu jus kartu su manimi RUGSĖJO 17-30 D. vykti į Indiją, į ypatingas, kūną ir sielą atjauninančias atostogas – detoksikacijos retrytą!

🌹KODĖL Į INDIJĄ? Nes čia prieš kelis tūkstančius metų atsirado Ajurveda, padedanti gerą savijautą susigrąžinti iki šiolei.Nes Indijoje šilta ir kūnui, ir širdžiai, daug meilės Dievui ir žmogui. Čia galėsime pasikrauti kalną pozityvios energijos, o paskui investuoti ją į mėgstamą veiklą, darnius santykius ar tiesiog spinduliuoti visiems, kas mus supa.

🌹KAIP VYKSTA GYDYMAS? Kiekvienas ajurvedinės klinikos klientas yra apžiūrimas individualiai, jam užduodama daug klausimų apie gyvenimo būdą, įpročius, maistą, veiklą, patikrinamas liežuvis, pulsas ir pagal jo konstitucijos tipą, yra sudaromas individualus gydymo planas, paskiriamos procedūros, mityba, papildai.

🌹KODĖL RUDENĮ? Ajurvedos gydytojai rekomenduoja pančiakarmą atlikti du kartus metuose. Organizmą apvalyti nuo toksinų ypač pravartu artėjant šaltajam laikotarpiui, kad taptume atsparesnės virusams, apniukusiam orui, šaltukui ir pasikrautume “laimės baterijas”, saugančias nuo ligų ir raukšlių:)

🌹MITYBA. Pančiakarma nėra badavimas! Vegetariniame restorane valgyste skanų, sotų, pagal tris došas – vatą, kaphą ir pitą – subalansuotą maistą, kuris gaminams iš organiniame ūkyje užaugintų produktų. Maistą gamins resorto virtuvės šefas Mr.Sadananthan, šioje srityje dirbantis jau .15 metų. Alkoholio ir kavos nebus.

🌹PATINKA MASAŽAI? Jų bus kiekvieną dieną ir įvairių. Tai – vienas svarbiausių pančiakarmos aspektų, kurių pagrindas – gausus kūno išaliejavimas. Nes aliejus suminkština organizme sulipusią amą ir ją pašalina per odą. Bus atliekami tradiciniai ajurvediniai masažai abjanga, širodara ir kt.

🌹TIKSLAS. Tai sveikatingumo ir apsivalymo atsotogos, o ne šalies pažinimo kelionė. Jos tikslas – visapusiška kūno ir dvasios išvalymas bei atjauninimas.

🌹VIDAUS DETOKSIKACIJA. Kad šios atostogos būtų dar efektyvesnės, jums bus sudarytos galimybės atsiverti, išlaisvinti savo vidų (žinoma, jeigu tik to norėsite pačios). Mes atliksime ir vidinę, užspaustų jausmų, nuoskaudų, pykčių detoksikaciją, atliekant paprastas, tačiau efektyvias praktikas.

🌹SVARBU! Atliekant vidinės detokslikacijos praktikas labai svarbi moteriška bendrystė ir saugi vidinė erdvė, kad kiekviena galėtų būti atvira ir pasitikėti procesu.
Tad į šią kelionę kviečiamos moterys, kurios pakančios “indiškai tvarkai” ir į žmogų žvelgia ne tik kaip į fizinę, bet ir dvasinę būtybę.

PROGRAMA

🌹Apsistosime Ajurvedos klinikoje Indijos pietuose ir, kaip rekomenduoja Ajurveda, nedaug išoriškai judėsime. Kiekvieną rytą turėsime jogos sesiją, kiekvieną dieną – masažus, gydytojų paskirtas procedūras, atsižvelgiant į individualią kiekvienos moters konstituciją, esančius negalavimus, kitus poreikius. Bendra gydymo trukmė per dieną -2.30-3 val.

🌹Tik pirmąją ir paskutinę kelionės dieną šiek tiek paklaidžiosime po Delį, susipažindamos su svarbiausiomis jo įžymybėmis ir slaptomis, nuo turistų paslėptomis gatvelėmis, prieskonių turgeliu, apsipirksime, nes kaip gi moterys be to?:)

🌹Jeigu bus poreikis, nuo trečios pančiakarmos dienos bus galimybė (už papildomą mokestį) aplankyti dramblių rezervatą, paplaukioti tradiciniais laivais po Keralos kanalus, susipažinti su Kovalam, Trivandrumu, Kanuakukumari apylinkėmis.
Numatoma Ajurvedos kulinarijos pamoka, paskaita apie Ajurvedą, apsilankymas ajurvedinės medicinos gamykloje, sarių vakaras su mahendi paskutinę viešnagės Indijoje dieną, arbatos ar prieskonių plantacijų lankymas.

🌹KUR VYKS GYDYMAS?

Palmių paunksmėje, nedidelėje uždaroje Ajurvedos klinikoje Indijos pietuose, netoli populiaraus kurortinio miestelio Kovalam. Vandenynas – už 0,8 km. Tačiau atliekant detoksikaciją Ajurvedos gydytojai nerekomenduoja maudytis (sūrus vanduo apsunkina organizmo valymą aliejais) ir degintis, esant kaitriai saulei, tad prie vandenyno keliausime anksti ryte ir vėlai vakare.

🌹KAS MALONAUS JUMS GALI NUTIKTI?

– minus keli kilogramai
– lengvumo jausmas
– skaistesnė ir stangresnė oda
– suaktyvėję moteriškumo hormonai
– švaros ir ramybės jausmas viduje
– geresnė fizinė sveikata
– suaktyvėjusi kraujotaka ir limfotaka
– atsipalaidavęs protas
– pagerėjęs virškinimas ir metabolizmas
– maži asmeniniai “nušvitimai”

🌹KAM REKOMENDUOJAMA PANČAKARMA?

– turinčioms antsvorio
– kai sau negraži
– depresija
– nuovargis ir ankstyvas senėjimas
– lėta medžiagų apykaita
– sunku širdyje ir kūne
– įvairūs susirgimai
– sutrikusi kraujotaka ir limfotaka
– premenopauzė ir menopauzė

🌹ĮSKAIČIUOTA:

1. Pasitikimas atvykus į Delį.
2. Agyvendinimas (2 naktys) vienviečiuose/ dviviečiuose/trivičiuose kambariuose Delyje3* viešbutyje.
3. Apgyvendinimas (10 naktų) vienviečiuose/ dviviečiuose/triviečiuose kambariuose Ajurvedos resorte šalia Kovalam, kur viskas įskaičiuota.
4. Maistas (13 pusryčių, 10 pietų, 10 vakarienių). Gyvenant ajurvediniame resorte – pilnas dienos matinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės).
5. Pervežimai komfortišku transportu su AC.
6. Vietinio lietuviškai kalbančio gido paslaugos ekskursijose po Delį, angliškai – po Trivandrumą ir kitose vietose (jeigu bus poreikis detiksikacijos metu kur nors vykti).
7. Pilnas ajurvedinis gydymas, apsistojus Ajurvedos resorte: individuali pirminė gydytojo konsultacija, gydytojo priežiūra kiekvieną dieną, dietos planas, rekomendacijos, kaip maitintis grįžus namo.
8. Ajurvediniai medikamentai, masažai, kasdienės procedūros pagal gydytoją paskirtą gydymo planą
9. Jogos sesija kiekvieną rytą.
10. 2 pamokos apie Ajurvedą.
11.Klasikinio šokio programa.
12.Baseinas.
13. WiFi kavinė.
14. Visos vidinės detoksikacijos praktikos ir meditacijos.
15. Įskaičiuoti visi mokesčiai.

🌹NEĮSKAIČIUOTA:

1.Tarptautinis skrydis Vilnius-Delis – Vilnius, vietinis skrydis Delis-Trivandrumas-Delis.
2.Viza.
3.Telefonų skambučiai, draudimas, papildomos užsakomos ekskursijos, mineralinis vanduo, drabužiai, fotografavimo mokestis ir bet kurie kiti asmeninio pobūdžio poreikiai.
4.Maistas, kuris nėra pažymėtas kaip įskaičiuotas.
5. Viskas, kas nėra pažytmėta skiltyje “įskaičiuota”.
6.Visos išlaidos, atsirandančios dėl nenumatytų aplinkybių, sktrydžių vėlavimų, atšaukimų, streikų, bilietų kainų pasikeitimų ar kitų gamtos nelaimių

🌹LAIKAS: rugsėjo 17-30 d.
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: info@laimingosmoterys.lt, +370 68606936
GRUPĖ: min – 6, max – 10. (šiuo metu yra 9 moterys)
KAINA: 1200 – 1350 eurų.
MOKĖJIMAI: avansas 500 eurų, iki liepos 30 d. – 200 eurų. Likusi suma – iki rugpjūčio 30 d.

DĖMESIO! Registruotis į Grožio atostogas galima IKI RUGPJŪČIO 15 d.

🌹KITI MOKESČIAI: SKRYDŽIAI. Tarptautinis skrydis – apie 500 eurų Vietiniai skrydžiai Delis – Trivandrumas-Delis- apie 245 eurų.
Viza ~120 eurų.

Pasiteirauti: info@laimingosmoterys.lt, +370 68606936

Informacija

Pradžia:
rugsėjo 17, 2019 @ 08:00
Pabaiga:
rugsėjo 30, 2019 @ 17:00
Kaina:
€1200
Renginys Category:
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Organizatorius

Laimingos moterys
Telefonas:
+370 686 06936
El. paštas:
info@laimingosmoterys.lt
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Vieta

Delis, Indija
Delis, Radžastanas Indija + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt
0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informacija

Pradžia:
rugsėjo 17, 2019 @ 08:00
Pabaiga:
rugsėjo 30, 2019 @ 17:00
Kaina:
€1200
Renginys Category:
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Organizatorius

Laimingos moterys
Telefonas:
+370 686 06936
El. paštas:
info@laimingosmoterys.lt
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt

Vieta

Delis, Indija
Delis, Radžastanas Indija + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.laimingosmoterys.lt