Kas aš esu? Gyvenimo užrašinėtoja

Aš – Rolanda Lukoševičienė (Rolanda Lu). Save vadinu gyvenimo užrašinėtoja.

Nors turiu du diplomus – teatro režisierės ir teatrologės, didžiąją dalį gyvenimo statau ne spektaklius, o tekstus iš žodžių.

1995 m. parašiau savo pirmąjį straipsnį (iki šiolei jį turiu ir kartais žvilgteliu, norėdama suprasti, kiek daug nuo to pirmo žingsnio mano gyvenime įvyko ir pasikeitė).

Žurnaliste, tekstų kūrėja aktyviai dirbau maždaug 23 metus (miesto, šalies žiniasklaidoje, kultūros spaudoje, žurnaluose). Sunku apibrėžti trukmę, nes ir darydama kitus dalykus, rašydavau tekstus laikraščiams, užsakomuosius straipsnius.

Paskui išėjau dirbti į kitą “barikadų pusę” – viešuosius ryšius. Šios patirties sėmiausi penkerius metus, o per tą laiką spėjau pabūti ir “Jūros šventės” programos režisiere, ir išleisti pirmąjį leidinį. O paskui tapau laisvai samdoma kūrėja, pasinėriau į leidybinę veiklą – parašiau tekstus ir išleidau nemažai leidinių, albumų, knygų tarp jų “Klaipėdos pramonės ir verslo istoriją”, “Jūros pašaukti”, “Klaipėdos kultūros ženklai” ir kt.

Kelerius metus dirbau kūrybos agente tarptautiniame projekte “Kūrybinės partnerystės”.

Pastaruosius dešimt metų dirbu savo įkurtoje įstaigoje VšĮ “ Žinių namai”, organizuoju seminarus (tarp jų ir rašymo), padedu žmonėms pajausti rašymo džiaugsmą mokydama, keliauju su grupėmis į Indiją, daug rašau, kai kada spausdinu savo straipsnius žurnaluose, portaluose, na, o retkarčiais savo kūrybinėmis impresijomis dalijuosi ir su FB profilio draugais.

Mano tinklaraštiswww.rolandalu.lt (pradės veikti nuo rugsėjo mėnesio pradžios)

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *