Kaip pasiekti harmonijos visose gyvenimo srityse?

Ar pastebėjote, jog, besistengdamos būti geros, gražios ir teisingos, dažnai perlenkiame lazdą? Tiksliau, ją intensyviai “lenkiame”, kurioje nors vienoje srityje, o kitas paliekame savieigai?

Trokšdamos būti labai geros mamos, apleidžiame savirealizacijos ir tobulėjimo sritis. Arba, pasidavusios karjeros siekiui, pamirštame namus, vaikus, vyrus, o dar blogiau – pačios save.Taip atsiranda disbalansas, kuris visiškai priešingas harmonijai ir kurios visą gyvenimą turėtų ieškoti kiekvienas žmogus.

Tačiau gyvenimas yra teisingas ir viską sustato į savo vietas. Jeigu mes patys nepasirūpiname savimi, visų savo gyvenimo sričių pilnatve, jeigu kažkur kuriame chaosą, kažką eliminuojame, aukščiausiosios jėgos harmoniją atstato per ne visuomet malonias situacijas. Neretai ligas, netektis.
Kad atsipeikėtume, susimąstytume ir kažką pakeistume…
Taigi. Kiekvieno žmogaus gyvenimas susideda iš kelių svarbių ir skirtingų sričių: šeima, verslas, pomėgiai, laisvalaikis, sveikata, draigai ir kt. Labai svarbu stebėti, kad išliktų balansas visose srityse.
Šiam tikslui pasiekti siūlau atlikti labai paprastą, vos minutę trunkantį ir psichologijoje dažnai naudojamą tekstą, kurio rezultatai jums padės surasti tai, ką esate apleidusios ir ties kuo reiktų šiek tiek padirbėti, kad pasiektumėte harmonijos.

Testo eiga:

• Paimkite popieriaus lapą ir perpaišykite ant jo gyvenimo ratą iš paveikslėlio.
• Įvertinkite savo pasiekimus per praėjusius metus kiekvienoje sferoje nuo 1 iki 10.
• Gausite savo asmenininį “gyvenimo ratą”, o kartu su juo ir suvokimą, kam jūs asmeniškai turėtumėte skirti daugiau dėmesio, o kam – mažiau.
• Nenusiminkite, jeigu negalite įvertinti nei vienoje skalėje iki 10 balų arba pas pas jus išėjo ne apskritimas, o krupmpliaratis.
• Galite atskirą ratą nupiešti kiekvienai iš sričių ir su ja labai detaliai padirbėti.
• Šį pratimą atlikite kiekvieną mėnesį. Teigiamos permainos bus pastebėtos netrukus, ir jūsų “gyvenimo ratas” ims suktis kur kas greičiau bei harmoningiau.

Sėkmės siekiant harmonijos visose gyvenimo srityse!

© Laimingos moterys

3 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *