Renginiai kraunami

« All Events

  • event jau ivyko.

Žalia stotelė. Rašymo terapija miške

liepos 26, 2020 @ 11:00 - 14:00

- €15 – €17

Susitik su savimi miško garsų, kvapų ir pojūčių apsuptyje, paslaptingų istorijų pasaulyje, kuriame bus jauku tavo širdžiai, saugu tavo kūnui.

Miškas – puiki vieta išleist pasivaikščioti širdį ir vėl ją atgal parsivesti į miestą – jau tylesnę ir ramesnę… Čia atsiveria viskas. Mūsų mintys, jausmai, tolimiausios gyvenimo kertelės – kaip ant delno.

O rašymas – tobulas įrankis, padedantis subtiliai įžengt į save… Tai lyg meditacija, ramybės pauzė, būties akimirka, kai savo mintis, jausmus ir patirtis atiduodi popieriaus lapui.

Kviečiu į vietą, kuri yra arčiausiai Klaipėdos, šalia Vasaros estrados, kurią labai gerai pažįstu ir kuri yra man labai artima, nes čia praleidžiu labai daug laiko beveik kiekvieną dieną.

Specialiai šiam susitikimui sudariau įdomų maršrutą miško takeliais, kurie turi savų paslapčių ir istorijų.

Žinau, kur šiame miške yra jėgos vietos, kur galima pasisupti, kur auga vaistingieji augalai ir kur paprasčiausiai gera pabūti, užvertus galvą į ošiančias medžių viršūnes…

Šioje rašymo kelionėje ne tik praeisime mano pamėgtais takeliais, pasiglėbėščiuosime su medžiais, pakalbinsime samanas ir kitus miško augalus, bet ir stabtelėsime paslaptingose Žaliose stotelėse, kad rašant pasinertume į save – kaip mišką…

KAS GALI DALYVAUTI? Tau nereikia būti rašytoju. Šis saviterapijos būdas nereikalauja gramatikos, stiliaus ar kitokių rašymo žinių. Reikia tik tavęs, tavo noro, balto lapo ir rašiklio.

Rašymo terapijoje svarbu mėgti patį rašymo ranka procesą, norėti atiduoti baltam lapui tai, ką esate savyje užgyvenęs ir kas jau nebereikalinga…

PRAKTIKOS. Svarbiausias šio pasivaikščiojimo tikslas – patirti, mėgautis, atsiverti, išsilaisvinti. Kad tai įvyktų, naudosime dėmesingo ėjimo, aplinkos ir savęs stebėjimo, kvėpavimo, rašymo ir meno terapijos bei kitas praktikas.

DĖMESIO!
Renginys vyks bet kokiu oru ir tai tikrai taps nuostabiu nuotykiu! Todėl pasirūpinkite tinkama apranga, o aš pasitengsiu, kad mūsų pasivaikščiojimą lydėtų gera nuotaika ir įkvepiantys patyrimai…

Jeigu nenorėsi rašyti, galėsi tiesiog pasivaikščioti, pabūti su mišku ir savimi.


LAIKAS: liepos 26 d. 11.00 (sekmadienis)
VIETA: susitinkame prie “Žalgirio” stadiono vartų, Sportininkų gatvės pabaigoje.
TRUKMĖ: ~2,5 val.
REGISTRACIJA: https://forms.gle/XpU3FJFbMRKo1r4B6
KAINA: 15 eur (mokant iki liepos 20 d., dalyvio mokestį pervedant į VšĮ “Žinių namai” sąskaitą), 17 eurų (mokant vietoje renginio dieną).
DALYVIAI: skaičius ribotas, nes procesas labai subtilus
TURĖTI: ant ko ir kuo rašyti, bet kokiam orui tinkančią aprangą.
INFORMACIJA: roluko@gmail.com

APIE MANE: Į šią subtilią rašymo kelionę ant balto popieriaus lapo kviečiu aš, Rolanda Lu. Save vadinu kasdienybės menininke, gyvenimo tyrinėtoja ir užrašinėtoja. Nors turiu du diplomus – teatro režisierės ir teatrologės, didžiąją dalį gyvenimo statau ne spektaklius, o tekstus iš žodžių.

24 metus dirbau žurnaliste, tekstų kūrėja, knygų rašytoja. Esu projekto “Laimingos moterys“ įkūrėja, viešosios įstaigos “Žinių namai“ vadovė, keliauju po save ir pasaulį, mokau žmones rašyti ir… draugauti su savimi.

Plačiau galite susipažinti, užsukę į mano namus: www.rolandalu.lt

Informacija

Data:
liepos 26, 2020
Laikas:
11:00 - 14:00
Kaina:
€15 – €17
Renginys Category:
Renginys žymės:
,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/216626186175905/

Organizatoriai

VŠĮ Žinių namai
Laimingos moterys

Vieta

Klaipėda
Klaipėda, Lietuva + Google žemėlapis
0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informacija

Data:
liepos 26, 2020
Laikas:
11:00 - 14:00
Kaina:
€15 – €17
Renginys Category:
Renginys žymės:
,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/216626186175905/

Organizatoriai

VŠĮ Žinių namai
Laimingos moterys

Vieta

Klaipėda
Klaipėda, Lietuva + Google žemėlapis