Susiderinkime instrumentus!

Jeigu žmogus gyvas, jis niekuomet nebūna vienodas.

Kartais, pabundi, ir iš pat ryto kažkas viduje niurna. Tekšt – ant žemės pažiro lėkštė, kurią, regis, atsargiai ėmei.Bet kažkoks drebėjimas sujudino žmogaus visatą ar kometa iš kitos galaktikos uodega brūkštelėjo savo virtuvėje besikuičiančio žmogaus dieną 🙂

Ir prašom, visa diena šuniui ant uodegos, taip sakant:) Žyra šukės, pikti žodžiai, ramybė prarasta…O kartais – ir dangus tamsus, ir žmonės aplink surūgę, o viduje šviesu, lengva. Net lemputės nebereikia, pats žmogus šviečia 🙂

Apie ką aš čia? Ogi apie tai, kad gamtoje (o mes – vis dar gamtos dalis) viskas kinta, nėra jokio stabilumo, tad ir šarvų ar sienų nuo nematomo aplinkos poveikio susikurti neįmanoma. Kaip ne visuomet įmanoma žinoti ir priežastis, kodėl kažkas vyksta taip arba kitaip.Tiesiog gyvenimas teka savaip ir vibracijos šokinėja pagal savo muziką:)

Tačiau, kai kažkas griūna, visuomet įmanoma pasirūpinti savimi. Nes ilgai užsibūti negatyve yra kenksminga mums patiems. Nes neigiama būsena kuria tokio pat dažnio ateitį. O mes juk norime, kad ji būtų šviesi, tiesa?:)

Todėl – susiderinkime savo instrumentus.

☘️Pirmiausia reikia matyti ir įsivardinti savo būseną.

Paklausti savęs, kaip aš dabar jaučiuosi? Kas mane glumina, pikdo, trikdo? Jei mintys veliasi, išrašykite jas ant popieriaus. Surašykite visus jausmus, kurie šiuo metu yra apėmę. Garsiai perskaitykite. Suglamžykite ir sudeginkite, įsivaizduojant, kad ugnis pasiima visą negatyvą, o jūsų viduje lieka lengvumas.

☘️Dažna būsena – baimė. Dekonstruokime ją.

Procedūra ta pati. Imame popieriaus lapą, surašome savo baimes, jeigu jos ėda. O šalia – kas baisiausia gali atsitikti, jeigu įvyks tai arba tai? Pamatysite, iš karto atlėgs.

☘️Išeikite į mišką.

Manau, kad visi nesunkiai tą mišką galima atrasti. Jei arti nėra, galima pavažiuoti arba pabūti miškingame parke. Medžiai tobulai išvalo žmogaus lauką, jį suderina ir pakelia vibracijas. Susiraskite medį, kuris jus traukia ir apsikabinkite. Nebūtina laikytis taisyklių, tas medis vampyras, tas donoras… Leiskite sau pajausti ir pasitikėkite tuo.Paprastas pasivaikščiojiumas – ir viduje vėl harmonija:)

☘️Judėkite.

Greitas vaikščiojimas, bėgiojimas, važiavimas dviračiu, intensyvus plaukiojimas – visos kardiotreniruotės lengvai pašalina iš organizmo žemus dažnius, atsirandančius dėl neigiamų emocijų.

☘️Vanduo su druska.

Prisileiskite vonią karšto vandens ir suberkite į ją kilogramą jūros druskos. Nepamaišys ir soda bei eteriniai aliejai. Tokia vonia ypač gerai išvalo žmogaus energetinį kūną nuo neigiamų emocijų, atpalaiduoja, nuramina. Ir – pašalinis poveikis – sumažina kūno apimtis, nes pašalina skysčių poveikį, o soda odą padaro labai švelnią.

☘️Apsidairykite aplink! Dėkokite!

Kiek daug gerų dalykų jūs turite: butą ar namą, galite susimokėti mokesčius, turite dantis ir maisto – yra ką ir kuo valgyti:) Galite pats/pati vaikščioti, galite net bėgioti. Turite jūrą ar mišką, pievą, taką, gėles. Galite daryti tai, kas patinka, jeigu tik labai norite. Turite kūną, kurio dėka jaučiate gyvenimo skonį, kvapą, vaizdą, faktūras. Turite daiktų, kurių norite. Viską turite! Belieka už tai dėkoti, dėkoti, dėkoti!

☘️Visa tai darau aš pati, jei noriu gerai jaustis. Nepadėjo? Užsidėkite rožinius akinius 😊 Rimtai 😊

Gražios jums dienos pro rožinius akinius!🌼💚

Tekstas: Rolanda Lu

Foto: Melissa Askew

Daugiau šviesių tekstų – tinklaraštyje www.rolandalu.lt  ir feisbuko grupėje Šviesūs kambariai. Jei patiko, dalinkitės su kitais,  komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. Taip pat mano kūrybą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį

į šią sąskaitą:

LT87 7044 0600 0775 2227

Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU🌸

0
0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *