“LAIMINGOS MOTERYS” – ČIA IR DABAR!

“Laimingos moterys” – 2012 metais Klaipėdoje gimęs projektas. Jis vienija įvairaus amžiaus, politinių pažiūrų, tikėjimo, socialinės, šeimyninės, finansinės padėties merginas bei moteris, kurios nori (ir mokosi!) labai paprasto ir žmogiško dalyko – būti laimingos ČIA ir DABAR nepriklausomai nuo to, koks dabar oras, kiek pinigų kišenėje, yra mylimas vyras šalia ar ne.

*******************************************************************
Visos paskaitos, seminarai, vakarėliai ir kitokie “Laimingų moterų” susibūrimai skirti atsipalaiduoti, pažinti save, patirti naujų įspūdžių ir, pasidžiaugus moteriška bendryste, kurti gerą nuotaiką ten, kur gyvenimo kelias atvedė šiandien, su tais žmonėmis, kurie dabar yra šalia ir su tais resursais, kuriuos turime dabar.
“Slaptas” “Laimingų moterų” tikslas – priminti moterims, kad jos iš prigimties yra kūrėjos, be kovos, tik savo ypatingos būsenos pagalba gebančios “perkrauti” bet kokią situaciją, o į karo lauką visuomet gali pakviesti paliaubas.
Per beveik penkerius gyvavimo metus esame surengę kelis šimtus pažintinio, šviečiamojo pobūdžio renginių: seminarų, paskaitų, šventinių vakarų, stovyklų.

*********************************************************************
Turime tradicinius ir kiekvieną mėnesį vykstančius renginius: “Dovana sau”, sveiką gyvenseną propaguojantį seminarų ciklą “Jolitos dirbtuvės” su Jolita Smilgiene, seminarų ciklą su žolininke dr.Dalia Treigiene, aromaterapijos seminarus aromaterapeute Aistra Papaite, šią vasarą pradėjome rengti Šeimos piknikus.
Kiekvieną antradienį vyksta mankštos moterims, o trečiadieniais – English Coffee Club susitikimais, kuriuose mokomės šnekamosios anglų kalbos su LCC dėstytoja Šarūne Tilvikaite.

***********************************************************************
Kiekvieną antradienį vyksta mankštos, pritaikytos jautriam moters organizmui, kurias veda trenerė, sveikatingumo programų autorė Jolita Smilgienė.Tyliai, be noro kam nors įpiršti, praktikuojame natūralią gyvenseną, ne tik fizinę, bet ir dvasinę higieną, minčių ir jausmų darną, pagarbą aplinkai, kurioje esame ir žmonėms, su kuriais suvedė gyvenimas.
Jeigu MEILĖ yra religija, tuomet mes išpažįstame ją!

**************************************************************************

2017 m. ruduo – jau šeštas „Laimingų moterų“ sezonas, o jo šūkis – “Čia ir dabar!”
Mes labai dažnai atidedame savo gyvenimą: kada užaugs vaikai, kada ateis kiti metai, kada bus laiko.
Atidedame savo džiaugsmą, tobulėjimą, pedikūrą, keliones, laukdamos tos ypatingos akimirkos, kada tai galėsime daryti.
Šį rudenį, po įkvepiančių atostogų pradėdamos naują veiklos sezoną, “Laimingos moterys” Jums sako: jau nebereikia nieko atidėti. Tiesiog imti ir tai, kas svarbu, daryti ČIA IR DABAR!Nes gyvenimas jau yra DABAR!

Mylėti dabar, mankštą daryti dabar, išsiruošti į kelionę dabar, įgyvendinti svajones – dabar!

***********************************************************

Prisijunk  prie mūsų!

Ieškok “Laimingų moterų” ir patirk daug laimingų būsenų!

********************************************************

Plačiau apie „Laimingų moterų renginius 2017-2018 m.  renginus skaitykite čia:

„Laimingų moteų“ įkūrėja Rolanda Lu

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *