Apie kasdienius užkalbėjimus ir žodžio magiją

Daugelis esame girdėję apie “bobutes”, kurios geba užkalbėti ir taip išgydyti “rožę” ar kitus negalavimus. Tačiau, pasirodo, kiekvienas mūsų gali būti tokia “bobute”, kuri dažniausiai nesąmoningai, iš nežinojimo kitiems užkalba arba laimę, arba nelaimę.
Apie tai, kas yra užkalbėjimas, kaip jis veikia ir kaip elgtis kasdienybėje, kad kitiems žmonėms užkalbėtume tik gražius dalykus, šnekuosi su žolininke, knygų autore dr. DALIA TREIGIENE. Jau rytoj, sausio 26 d. 18.00 Klaipėdos moteris ji pakvies į garso simbolikai bei praktikai dedikuotą seminarą “Kaip kalbėti, kad pasaulis girdėtų?” (iš naujo ciklo “Penki gyvenimo pilnatvės pojūčiai”).

Dalia, kas yra užkalbėjimas? Ar tai kažkokia magija, kurią praktikuoja tik išrinktieji, ar mes visi galime užkalbėti?
Aš užkalbėjimą suprantu kur kas plačiau, nei “rožės” gydymą. Mes vienas kitą nuolat užkalbame. Pavyzdžiui, susitikę sakome: sveika. Ir taip iš karto palinkime gero. Turėjau kartą tokį patyrimą. Paskambino viena maloni pažįstama moteris ir sako: labas, ar nesergi? Tai nuskambėjo lyg palinkėjimas kažko negero, tai jai ir atsakiau: “Viskas gerai. O tu AR NESERGI?”
Paryškindama “tą ar nesergi” norėjau atkreipti tos moters dėmesį, kad toks “užkalbėjimas” man buvo nepriimtinas.
Labai svarbu klausyti, ką patys kalbame, nes kiekvienas ištartas žodis yra užkalbėjimas.
Kartais proto lygmenyje pasimiršta išgirsta informacija, tačiau pasąmonėje daugelis dalykų, kuriuos išgirstame, pasilieka.
Kartais užkalbėjimai veikia stipriau ir greičiau, o kartais – tik po kiek laiko. Pavyzdžiui, ypač paveikūs, turi didesnę galią gimtadienio, Naujųjų metų palinkėjimai. Labai svarbu ir laikas, kada sakomas linkėjimas – “užkalbėjimas”.
Laiminimai taip pat yra labai galingi užkalbėjimai. Ne šiaip sau buvo tokia senoji lietuvių laimės deivė Laima. Sakoma, kad pats geriausias būdas užkalbėti – tai žmogų palaiminti, kad jis gyventų laimėje ir pilnatvėje.
O pats pikčiausias užkalbėjimas, žinoma, yra keiksmai. Apie tai plačiau mes pasikalbėsime šio penktadienio susitikime Klaipėdoje. Taip pat plačiau panagrinėsime, kodėl informacija stipriau išlieka užkalbant vandenį, kaip ta technika veikia. Ir, žinoma, mokysimės pačios vandenį užkalbėti.

Kas užkalbėjime veikia labiausiai – garsas ar informacija, kuri ateina ir su garsu, ir net minties lygmenyje?
Užkalbėjimas gali būti ir minties lygmenyje, nes informacijos vibracija veikia bet kokiu atveju mus ir mūsų aplinką. Sausio 26 d. susitikimo tema bus garsas. Kalbėsime, kodėl ypatingą galią turi garso vibracijos. Tačiau mintis irgi yra banga, garso galime negirdėti, tačiau visu kūnu pajausti minties bangos keliamą vibraciją.
Dažniausiai tai jaučiame su tais žmonėmis, su kuriais esame artimame ryšyje. Jų mintis – skaudi ar mylinti, gali būti labai gerai jaučiame net tam žmogui nekalbant. Garso vibracija eina iš burnos, tačiau kartu su garsu išeina ir informacijos vibracija. Tai labai subtilūs dalykai, bet veikia abu – ir garsas, ir jo turinys.
Tai, vadinasi, užkalbinėja ne tik bobutės, bet ir mes?
Tikrai taip. Užkalbėjimo magijoje labai svarbus tekstas, kuris turi būti tarsi malda. Tekstas gali būti kartojamas daug kartų, iškvepiant ir nekvėpuojant išsakoma mintis. Ir labai svarbu, kad to proceso metu protas nedalyvautų. Kaip ir bet kokioje meditacijoje, užkalbant labai svarbu nutildyti protą.
Tuomet įeinama į tam tikrą būseną. Aš užalbėjimą suprantu ne tik kaip ritualinį veiksmą, bet kaip veiksmą, kurio metu mes keičiame kito žmogaus energetinio kūno struktūrą.
Paprastas kasdienis pavyzdys. Kai verdi valgį ir gražiai dainuoji, maistas tikrai bus skanesnis, o jeigu stovi, keikiesi arba verki, jis bus užkalbėtas negatyvia informacija ir valgytoją gali supykinti nuo jo. Su augalais tas pats. Jei bjauriesi gele, ji lapus numes, o jei pasakysi gėlei, kokia graži, žiūrėk ir pražydės.
Mes nuolat užkalbame viena kitą, užkalbame savo aplinką, užkalbame visą gamtą.
Ir dantis užkalbame? Juk yra liaudies posakis “neužkalbinėk man dantų”.
Tai reiškia, neįteiginėk man kažko, ko man nereikia. Taip, šis posakis yra kaip tik apie kasdienius užkalbinėjimus, primenatis, kad kiekvienas žmogus turi savo ribas, kurių nevalia nesiklausus, peržengti.
Dėkoju už prasmingą pasikalbėjimą. Ir iki greito susitikimo seminare Klaipėdoje!

REGISTRACIJA Į SEMINARĄhttps://goo.gl/forms/FNkAZWHKMaRvHkng1

KALBĖJOSI: Rolanda Lu

 

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *