Apie gražius žodžius

Tai, ką galvojame ir ką sakome, tiesiogiai veikia mūsų gyvenimą. “Mes esame mūsų mintys”,- teigia budistai.

O kokios mintys – tokie ir žodžiai…

Kartais, nesąmoningai ar pagautos emocijų, nejaučiame, kokie žodžiai prasprūsta į aplinką. Prišnekame visko, ko paskui gailimės…

Apie keiksmažodžius net nekalbėsime,- jie pirmiausia teršia besikeikiantį žmogų ir jo gyvenimą…

Tikime tuo ar ne, kiekvienas žodis, kaip ir mintis, turi savo vibraciją, savo dažnį, kuris, veikiant traukos dėsniui, sugrąžina mums tai, ką pasėjame…“Žodis – ne žvirblis…“,-teigia ir lietuvių liaudies patarlė…

Dar sunkiau, nei žodžius, sugaudyti savo mintis, kurių, sako žinovai, per dieną savo galvoje “prisukiame” net apie 60 tūkst.! Mintis atpažinti ir sumažinti jų kiekį, – plati tema ir didis menas.

O šiandien – apie tam tikrus žodžius, kuriuos lengvai galime įdiegti į savo kalbą.

Štai keletas kasdienės kalbos kūrimo pavyzdžių.
Sąmioningai naudodami tam tikrus žodžius savo kalboje, galime iš esmės pakeisti savo gyvenimą…

💛 Aš vertinu, aš myliu.

Apie meilę kalbame dažnai, ir ne veltui. Juk nepaprastai svarbu sugebėti mylėti, leisti sau tai daryti. Išmokti meilę ir priimti, ir duoti.

Todėl žodžiams “myliu”, “vertinu”, įvairiuose kontekstuose, turėtume skirti didelį dėmesį, kuo dažniau juos sakyti, kalbant su artimaisiais, su tais žmonėmis, kurie mums svarbūs. Žodžiais turėtume nuolat pabrėžti pasaulio, kuris mus supa, vertę, parodyti, kad ją pastebime.

💛 Aš galiu – be „ne“.

Būtinai iš savo kalbos ir gyvenimo pašalinkite žodžius su dalelyte “ne”. Jie trukdo mums augti, klestėti ir programuoja negatyvioms patirtims. Pradėkite nuo šiandien stebėti, kiek pasakote žodžių su neigimu ir sąmoningai juos keiskite į žodžius, kurie teigia.

💛 Aš pritraukiu finansinę gerovę.

Čia panašiai, kaip ir apie neigimus, tik atkreipiant dėmesį į vieną labai paplitusią frazę. Nuolat kartoti sau ”aš neturiu pinigų” – tai reiškia iš tiesų jų neturėti! Visuomet prisiminkite: sakydami tokius žodžius atimate iš savęs galimybę gyventi finansinėje gerovėje.

💛 Dėkoju už…

Kuo daugiau dėkokite – ir garsiai, ir mintyse. Ne tik kitiems, bet ir sau. Nes esate svarbi dalis pasaulio, kuris jus supa.
Dėkingumas nereikalauja didelio pasiaukojimo ar pastangų. Tik dėmesingumo ir sąmoningo nusiteikimo.

Labai svarbu! Dėkokite iš širdies, sąmoningai, o ne kartokite mechaniškai. Turite jausti ir tikėti tuo, ką sakote…Nes kitaip – tai jau melas…

💛 Tu taip gražiai darai…

Pastebėkite ir dažniau sakykite žmonėms malonius dalykus. Nepamirškite nuoširdžiai pagirti jų už jų gražius veiksmus. Pastebėdami ir įvertindami maloniais žodžiais tai, ką kuria gražaus kiti, grožį pritraukiame ir į savo gyvenimą…


Negatyvias mintis ir žodžius pakeisdami pozityviomis, aplink save kuriame meilės ir pozityvumo erdvę. Jeigu tai praktikuosite nuolat, negatyvūs dalykai apeis jus, nepaliesdamas jūsų.

O sakydami meilės ir dėkingumo žodžius, skleisime šviesą ne tik savo gyvenime, bet ir Visatoje

Būkite laimingos, gražios tiek siela, tiek kūnu, tiek mintims!

Autorius: Rolanda Lu, Laimingos moterys.
Foto: Nicolas Moncarda

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *