10 Tikros moters paslapčių

1. Tikra moteris traukia vyrus visų pirma savo būsena. Išorė, protas, amžius, socialinė padėtis, charakterio bruožai – tai antraeliai dalykai. Būsena, kuri traukia vyrus,- tai moters gebėjimas mėgautis savimi ir savo gyvenimu. Mėgautis savimi – tai nėra lengvas menas, tačiau įsisavinus jį, moters tampa magnetu.

2. Meilė vyrui prasideda nuo meilės sau. Dažniausiai mes, moterys, manome atvirkščiai: “Kada kažkas man mane pamils, tada aš pamilsiu save”. Kol moteris neišgyvens romano su savimi, kiekvienas vyras jos gyvenime atliks tik psichoterapeuto, besistengio išgydyti nuo nesugebėjimo priimti save ir baimės likti viena, vaidmenį. Tikra gili meilė gimsta iš prisipildymo jausmo. Tada atsiranda aukščiausia meilės vyrui išraiška – kaip savęs dovanojimas, o ne kaip bandymas kažkam būti reikalinga, siekis jausti savo pilnavertiškumą.

3. Vyras myli ne pačią moterį, o savo būseną su ja. Moteris, kuri sukuria vyruose ypatingą, vyrišką būseną. visuomet turės pasisekimą ir gerbėjų. Vyrus trauks prie šios ypatingos būsenos kaip prie magneto. Tikra moteris savyje puoselėja moteriškumą, kad juo apdovanotų kitus (mylimąjį, gerbėjus, draugus, pažįstamus, tiesiog praeivius). Todėl tikra moteris – ne pati gražiausia, ne pati protingiausia ir sėkmingiausia socialiniame plane. Tikra moteris vyrams dovanoja ne savo protą, ne grožį, ne kūną, ne sėkmę, o laimę jaustis tikru vyru.

4. Noras mylėti atsiranda viduje. Jis dažniausiai neturi jokio tiesioginio ryšio, ar yra aplinkoje meilei tinkami objektai. Kai moteris galvoja, kad nėra iš ko rinktis ir kad aplink ją nėra vyrų, vertų jos meilės, tai liudija apie tai, kad moteris dar nepasirengusi mylėti. Ji nori kažko kita. Galbūt ji bijo mylėti? Ir tie “neverti vyrai”, kurie yra aplink, tik atspindi jos vidinę būseną? Kai tik moteris subręsta tikrai giliai meilei, klausimas “vertas-nevertas” nustoja būti reikšmingas.

5. Moters dosnumas, gebėjimas dalintis meile, pritaukia meilę. Jeigu moteris nori būti mylima, ji turi mokėti pripildyti meile visa, prie ko prisiliečia. Dovanoti meilę, išreikšti ją, galvoti ir kalbėti apie ją. Meilė turi tapti ne tik įkvėpimu, bet ir iškvėpimu. Jeigu tu iškvepi meilę, ji pati tave atras.

6. Kiekvienas vyras – Dievas. Būtent taip. Jeigu jis nedaro mums tokio įspūdžio, reiškia jūs į vyrą žvelgiate kritiško proto akimis. Galbūt Dievas gali pasireikšti jame tik vienu procentu. Galbūt jo gyvenime nepasitaikė tokia moteris, kuri būtų įkvėpusi tikėjimą savimi? Tikra moteris vyruose mato Dievus. Tikra moteris nekonkuruoja su vyrais, norėdama įrodyti savo pranašumą. Jinai jų neperdarinėja ir neauklėja. Jinai mato vyruose tai, kas yra juose geriausia, kas yra kiekviename jų. Tikra moteris apksiritai myli, vertina ir gerbia visus vyrus. Toks požiūris sukuria sąlygas jos gyvenime atsirasti įdomiems ir jos vertiems vyrams.

7. Kad sužavėti vyrą, moteris turi būti pati sužavėta. Jeigu moteris nori įkvėpti vyrą – ji pati turi būti įkvėpta. Jeigu moteris nori įkurti ugnį, turi būti pati ugnimi. Moters žavesys – kai ji yra įsimylėjusi gyvenimą, turi savo mažas paslaptis, kupina romantiškumo ir paslaptingumo. Nesvarbu, kuo moteris sužavėta. Tai sukuria vidinę šviesą, kurios neįmanoma nejausti.

8. Greta tikros moters visuomet atsiranda vietos žygdarbiui. Moteris įkvepia vyruose norą išreikšti savo stiprybes, neversdama jų (“tu privalai” ), tačiau švelniai kviesdama. Prisiminkime pasaką “Riteris ir princesė” . Princesė sukuria jautraus trapumo ir pažeidžiamumą jausmą, nejučia skatindama vyrą elgtis taip, kad juo didžiuotųsi, žavėtųsi. Tikra moteris ruošia vyrą žygdarbiams po truputį, nieko nedarydama, tiesiog būdama trapios, švelnios panelės būsenoje.

9. Tikra moteris nedalyvauja feministiniuose moterų klubuose. Tikra moteris niekuomet nedarys apibendrinančių “visi jie tokie…”. Ji žino, kad vyrai yra skirtingi. Kiekviena moteris sukuria savo Visatą ir ją supa tie vyrai, kuriuos ji pritraukia į savo gyvenimą. Ji nepradės lyčių karo ir nedemonstruos nusivylimo pasaulio netobulumu. Kalbėdama su draugėmis apie savo vyrą, ji nekalbės apie jo silpnąsias puses, nekritikuos ir nuvertins jo.

10. Tikra moteris net nemalonius dalykus moka kalbėti korektiškai ir geranoriškai. Ji savo vyrui kalba taip, kad tai nežemina jo, o skatina keistis į gera. Didelis moters menas – būti geranoriška netgi tada, kai reikia pasakyti apie trūkumus ir klaidas. Svarbu ne tai, ką moteris kalna, o kaip ji kalba. Kalbėdama ji atskleidžia savo savivertę ir vertę to žmogaus, kuriam kalba. Tikra moteris žino, kad net kritiką galima išsakyti taip, kad ji įkveptų žygdarbiui. Ir dar. Tikra moteris visuomet paliks vyrui pasirinkimo teisę: keistis, tobulėti ar ne.

ŠALTINIS: womanhappiness.ru

VERTĖ: Rolanda Lu (C) Laimingos moterys.

0 komentarai (-ų)

Komentaras

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *